Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot muzyczny. Nie mogę wybrać pulseaudio w playback i capture.


Werb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam duży problem z botem muzycznyna VPS. Wszystko działało by jak należy, gdybym tylko mógł wybrać pulseaudio w playback i capture :/

Mój system to Debian 7 Wheezy 64bit. Dodam, że pulseaudio jak najbardziej mam zainstalowane :) Poniżej zamieszczam ss'a. Bardzo proszę o pomoc.  6ea736d33d3bfc00415c424055dea237.png

banner_560x95.png?random=328613\
Opublikowano

Cześć, a po co wybierać jeżeli wszystko dobrze zainstalowałeś to powinno działać bez dodatkowych ustawień w cliencie :) ( mi działa bez zmiany playback i capture ). Próbowałeś bez zmiany tych opcji? :)

Opublikowano

Skoro nie ma do wyboru to nie ma opcji, żeby działało :) Problem rozwiązany wystarczyło zrestartować VPS.

banner_560x95.png?random=328613\
Opublikowano

możesz mieć wyłączone to :)

zrób tak:

 

Kliknij Prawym przyciskiem myszki na głośniczek :)

 

bfskmc.jpg

 

Wybierz Urządzenia do nagrywania

 

igeylk.jpg

 

Wyświetli ci sie: 

 

gg0562.jpg

 

Kliknij na puste pole prawym przyciskiem i wlacz te 2 opcje, potem poszukaj tego pulseaudio i włącz :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...