Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gra Strategiczna Hinszczyzna Zajebista


SoFarGone.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, pamiętam że jak byłem mały to grałem w taką zajebistą gierkę strategiczną, nie pamiętam nazwy =.= Ale ogólnie chodziło tu o to że miałeś głównego bohatera Kenji chyba tak się nazywał i posuwałeś się z fabułą by przejmować terytoria z południa na północ. Z tego co pamiętam jeszcze w pierwszej misji mogłeś wybrać czy ratujesz chłopów i jesteś po dobrej stronie mocy czy ich zabijasz i przyłączasz się do bandytów, zła strona mocy. Świat jest umiejscowiony w Chinach etc. miecze samurajskie, pamiętam że można było samurajów robić, alchemików etc takie jednostki :) Jak ktoś zna gierkę to prosił bym o nazwę a i czy można by było w nią przez hamaczi zagra, pozdrufka <3

x


Opublikowano

Shogun: Total War

Total War: SHOGUN 2

Total War: SHOGUN 2 - Zmierzch Samurajów

 

Te gry przychodzą mi  tylko do głowy, a jak nie to i tak polecam w nie zagrać, bo jedne z lepszych strategii wypuszczonych na rynek. 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Siemka, pamiętam że jak byłem mały to grałem w taką zajebistą gierkę strategiczną, nie pamiętam nazwy =.= Ale ogólnie chodziło tu o to że miałeś głównego bohatera Kenji chyba tak się nazywał i posuwałeś się z fabułą by przejmować terytoria z południa na północ. Z tego co pamiętam jeszcze w pierwszej misji mogłeś wybrać czy ratujesz chłopów i jesteś po dobrej stronie mocy czy ich zabijasz i przyłączasz się do bandytów, zła strona mocy. Świat jest umiejscowiony w Chinach etc. miecze samurajskie, pamiętam że można było samurajów robić, alchemików etc takie jednostki :) Jak ktoś zna gierkę to prosił bym o nazwę a i czy można by było w nią przez hamaczi zagra, pozdrufka <3

hue hue hue <3

 

Battle realms na 99,9 %

Opublikowano

Battle realms, prosze bardzo, też w to grałem jak byłem mały :D

TAK TO TO KOCHAM CIE ZIOMUŚ xD<3 Cieło się w to kiedyś ostro, można grać w to na multi przez hamaczi czy nie ma takiej możliwości?

x


Opublikowano

TAK TO TO KOCHAM CIE ZIOMUŚ xD<3 Cieło się w to kiedyś ostro, można grać w to na multi przez hamaczi czy nie ma takiej możliwości?

Tu masz niby jakiś poradnik:

http://myvpnworld.blogspot.com/2012/07/jak-grac-battle-realms.html

 

Ale jeżeli w grze jest lan to na 99.9 % można grać przez hamachi lub tunngle.

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...