Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z GTA:SA


SeveN_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z GTA:SA, mianowicie chciałem odinstalować GTA:SA lecz pisze mi:

 

Wystąpił problem podczas uruchamiania pliku

C:\PROGRA~2\COMMON~1\INSTAL~1\PROFES~1\RunTime\10\50\Intel32\Ctor.dll

 

Nie można odnaleźć odkreślonego modułu.

 

Proszę pomóżcie mi ponieważ odinstalowałem GTA:SA własnoręcznie przeniosłem do kosza i opróżniłem kosz, później wyczyściłem rejestry przez CC ( CCleaner ). Ale i tak nie moge zainstalować ponownie przez Install.exe (Przez płyte) 

 

Licze że ktoś mi pomoże :)

Opublikowano

Zacytuję jedną osobę która to napisała i pomogło.

 

 

Wchodzisz w menu start, następnie wpisujesz regedit. Po uruchomieniu edytora rejestru przechodzisz do HKEY_LOCAL_MACHINE, dalej Software i tam usuwasz wpisy powiązane z GTA, jeśli nic nie ma przechodzisz do HKEY_CURRENT_USER, następnie Software i znowu usuwasz pozostałości po grze. Następnie uruchamiasz ponownie komputer.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Nie pomogło :/ Nie usunąłem stamtąd niczego ponieważ tam nic nie było :( Zresetowałem laptopa i dalej to samo.. Dalej jest przycisk "Uninstall", a nie Install :(

Prosze pomóżcie.. Mam serwer na MTA:SA i musze go pilnować !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...