Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem ze spadkami FPSów


Nixxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od jakiegoś czasu mam problem ze spadkami fpsów w cs:go. Na serwerach, na których jest więcej niż 10 osób miewam spadki do 20-30 fps, zwłaszcza podczas strzelania do przeciwników.

 

Specyfikacja komputera:

Procesor: Intel Core 2 Duo 2,4GHz

GPU: Saphire Radeon HD 5570 1GB DDR3

RAM: 2x2GB DDR2 667MHz

Dysk: Seagate 512GB

Zasilacz: 400W no-name (jak do tej pory nieźle śmiga)

 

Czego próbowałem na spadki fpsów:

-skan antywirusem (avast free znalazł 4 wirusy, wszystkie zostały przeniesione do kwarantanny lub usunięte),

-czyszczenie komputera z kurzu sprężonym powietrzem,

-czyszczenie rejestru CCleanerem itp.,

-wyłączenie zbędnych pierdół typu Skype, GG,

-zmniejszenie detali do minimum,

-sprawdzenie spójności plików gry,

-zmiana ustawień zasilania na tryb "Wydajność",

-zmiana ustawień karty graficznej na tryb "Wydajność",

-dodanie komend startowych do cs:go (-novid,-threads 2 etc),

-zwiększenie szybkości działania wentylatora karty graficznej.

 

Temperatury (w półstresie, bo właśnie skończyłem grać, w ustawieniach nic nie zmieniałem):

 

59575547586186017024.png

 

Sterowniki wszystkie jak najbardziej aktualne, posiadam DirectX 11. Komputer na pewno spełnia minimalne wymagania gry, ale mimo to nie mogę komfortowo pograć. Proszę o pomoc.

Opublikowano

@Black and White

Detale są ustawione na minimalne, synchronizacja pionowa off, rozdzielczość 1280x720, config też nic nie dał.

Czytasz post wyżej ? Detale low low low low ... rozdzielczość najmniejsza obraz 4:3 . 

Jak nie pomaga sprawdź spójność plików , bądź format jeżeli masz syf..

Ja posiadając Radeona HD 5570 wyciskam 150 + fps .

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Detale minimalne, czyli wszędzie low. Rozdzielczości nie zmieniam, bo na niższych niż 1280x720 gra mi się nie komfortowo. Spójność sprawdzałem, jeśli nic nie pomoże zdecyduję się na format.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...