Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Serwer Jail, 100 slotów


Gość ZEDn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż mam serwer 100 slotów i nie wiem co mam z nim zrobić. Naszła mnie myśl aby zrobić serwer Jaila, co wy o tym sądzicie? Oplaca się jeszcze robić coś takiego? Jakie rzeczy by was tam przyciągneły? Proszę o odpowiedzi :)


Opublikowano

sklepy,działki i "norki" dla graczy

Ogarnięte działki

Zdecydowanie nie Pay2Win

jakieś parkoury dla graczy (tak jakby się nudziło)

Dobrze zrobione Strefy dla graczy

 

 

Chętnie pomógł bym ci przy tym serwerze :)

Opublikowano

Szczerze możesz zrobić Jail'a ,ponieważ mało jest takich serwerów.
Możesz zrobić sektory do wykupienia + jak się będzie miało już ostatni to można wyjść na wolność i np zrobić gildie z kolegami :P

Opublikowano

możesz zrobić bo mało jest takich ogarniętych serwerów , najlepiej żeby działki to były jakieś więzenia , były sektory z których można się wykupić na kolejne by wyjść w końcu na wolność poza tym gdybyś go ogarnął to bym chętnie pograł na nim bo nie mam na czym

Opublikowano

Od jutra zabieram się za ogarnianie takiego Jaila lecz potrzeba mi bardzo dobrych budowniczych, gdyby ktoś z was naprawdę umiał ładnie budować (nie chodzi mi o klocki z dirtu) to zapraszam na pw :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...