Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Auto] Jakie po Audi A1 Clubsport Quattro?


serba1997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka własnie zacząłem grac w NFS World znalazłem stare konto z 5 lvlem ale nanim było Audi A1 Clubsport Quattro jesli pamiętam dobrze to one było darmowe przez jakiś czas, mam dylemat jaki samochód kupić po tym Audi, mam teraz 13 lvl i około 500k kasy w grze (Ciągle rośnie) Autem będę jeździł na wszystko ale budował um. szczególnie pod pościgi ;] Tym Audi jeżdżę w klasie B. szukam jakiego innego auta ;]

Opublikowano

Za kase z gry mam narazie 500k ale nadal rosnie ;]

a klasa to obojętnie czym wyższa to chyba lepiej Myślałem nad Mustangiem tym za 1,8mln słyszałem ze jest dobry. tylko bym musiał troszkę pozbierać ma niego ;D

Opublikowano

­To tak:

Na wyścigi:

Do klasy S aktualnie nie ma nic dobrego

Do klasy A Lambrghini Murcielago Lp-640(słabsza opcja) albo Porsche 911 GT2(lepsza opcja)

Do klas B,C i D Mitsubishi Eclipse, ew. Mazda Rx-8

Do klasy E Nissan Silvia(na kręte trasy), Volksvagen Scirocco(na proste trasy)

 

Na pościgi:

Do klasy S Mustang Boss 302 12'

Do klasy A nie ma nic dobrego

Do klasy B Chevrolet Camaro ZL1 lub Chevrolet ElCamino

Do klasy C obecnie nic dobrego

Do klasy D i E Pontiac GTO 65'

 

Na dragi:

Do Klasy S nic dobrego

Do klasy A Lamborghini Murcielago Lp-640(lepsza opcja), Porsche 911 GT2(słabsza opcja)

Do klasy C Audi RS 4

W pozostałych klasach nie ma dragów

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

­To tak:

Na wyścigi:

Do klasy S aktualnie nie ma nic dobrego

Do klasy A Lambrghini Murcielago Lp-640(słabsza opcja) albo Porsche 911 GT2(lepsza opcja)

Do klas B,C i D Mitsubishi Eclipse, ew. Mazda Rx-8

Do klasy E Nissan Silvia(na kręte trasy), Volksvagen Scirocco(na proste trasy)

 

Na pościgi:

Do klasy S Mustang Boss 302 12'

Do klasy A nie ma nic dobrego

Do klasy B Chevrolet Camaro ZL1 lub Chevrolet ElCamino

Do klasy C obecnie nic dobrego

Do klasy D i E Pontiac GTO 65'

 

Na dragi:

Do Klasy S nic dobrego

Do klasy A Lamborghini Murcielago Lp-640(lepsza opcja), Porsche 911 GT2(słabsza opcja)

Do klasy C Audi RS 4

W pozostałych klasach nie ma dragów

Na pościgi/ucieczki w klasie A można wybrać BOSS'a 302'12, spisze się tam bardzo dobrze i łatwo go wymaxować ;)

HB5fLf7.png

Opublikowano

­Ilość kasy nie zależy od klasy, ale od długości ucieczki, ilości osób, które ją ukończą, użytych powerupów drużynowych(im więcej tym więcej kasy).

Oraz ilości aresztowań (im mniej tym lepiej).

HB5fLf7.png

Opublikowano

Na pościgi/ucieczki w klasie A można wybrać BOSS'a 302'12, spisze się tam bardzo dobrze i łatwo go wymaxować ;)

W stu procentach się zgadzam i polecam. ;)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...