Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Który plugin (lub skryt) pod rejestrację będzie najlepszy pod serwer 100 slotów ?


Który plugin pod rejestrację będzie lepszy ?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pluginy vs Skrypt

    • LogIT
      16
    • AuthMe (Reloaded)
      14
    • xAuth
      3
    • vAuth
      1
    • Skrypt na rejestrację/logowanie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LogIt według mnie będzie najlepszy, jest najnowszy i ma najwięcej przydatnych opcji. Na pewno nie bierz żadnego skryptu, Skript czasem ma humory, a wtyczka na autoryzacje nie może się popsuć.

Opublikowano

Polecam AuthMe plugin na logowania, jak i na rejestrację jest bardzo dobry. Nie sprawia większych problemów, nie posiada żadnych bugów, prostsza konfiguracja. 

 

Oczywiście, co do pluginu LogIT, to również polecam, jest niezawodny jak AuthMe.

Opublikowano

W anthem jest taka opcja nie ma potrzeby dodawac pluginu

życie życie jest nowelą 

Opublikowano

Wydaje mi się że authme, ponieważ jest to plugin z stażem, nie ma w nim błędów i ogólnie jest łatwy w obsłudze. pozdrawiam 

Oryginalny serwer PvP + Pety + Amulety + Działki + Epicka Autorska Mapa! Klimat Dzikiego Zachodu! 


 


Oficjalna zapowiedź: 



http://www.mpcforum.pl/topic/1352322-zapowied%C5%BA-waroflife/

Opublikowano

1.Skrypt na logowanie to zły pomysł. Skrypty to do dropu itp

2.Osobiscie polecam AuthMe ze względu na prosta konfiguracje i połączenie z MySQL

Opublikowano

Zdecydowanie AuthMe, ponieważ w LogIt często występuje problem z teleportacją graczy w ścianę. Przynajmniej ja miałem taki problem :) zmieniłem na AuthMe i "miód cycuś delikatesik"  ;)

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

Opublikowano

AuthMe - najpopularniejszy i możliwość łatwego spolszczenia. Sam korzystam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...