Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odświeżone okienko GM Notice


Bluur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam. Bawiłem się trochę pozycjonowaniem UI i postanowiłem zmienić też okienko gm notice.
Taka mała rzecz ale dla niektórych może sprawiać trudność.
P.S. Kolor, rozmieszczenie tekstu zależy od Ciebie !
 
 
W paczce zawarty jest plik z texturą oraz (dla niewiedzących) 3 pliki konfiguracyjne dla każdej warstwy textury tego okienka (standardowo są w plikach). Tam możemy zmienić nazwę textury.
Jeśli chcemy zmienić nazwę textury, musimy pamiętać też aby zmienić w kazdym z plików konfiguracyjnych linijkę z nazwą.
 
 
 
9RMUH1A.png
 
(chodzi o to okienko na /b)
 
 
 
 
 
Download:
 
 
 
 
Instrukcja:
 
Wrzucamy do pack > season1(wypakowany) > \season1\interface\oxevent. 
Wyrzucamy też zawartość która tam jest inaczej nam może odczytać podwójnie okienko gdyż będziemy już mieli jedno w plikach gry.
 
 

e2TT2Na.png

Opublikowano

zawsze coś, każdy ma swój gust bo ja akurat wole te stare :P ale dam ci tego lajka 

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

jak to dodać wiem że w kliencie ale nie wiem gdzie :)

 

Napisałem przecież :(

 

Instrukcja:
 
Wrzucamy do pack > season1(wypakowany) > \season1\interface\oxevent. 
Wyrzucamy też zawartość która tam jest inaczej nam może odczytać podwójnie okienko gdyż będziemy już mieli jedno w plikach gry.

e2TT2Na.png

Opublikowano

Mi osobiście się to podoba może to nie jest aż tak wielka praca ale jakoś chyba nie widziałem żeby ktoś to zmieniał :D

Aż mnie chyba zachęciłeś że zrobie swój :p

Opublikowano

Mi osobiście się to podoba może to nie jest aż tak wielka praca ale jakoś chyba nie widziałem żeby ktoś to zmieniał :D

 

Aż mnie chyba zachęciłeś że zrobie swój :P

 

Właśnie dlatego też zrobiłem to bo nie widziałem żeby ktoś zmieniał ten element :D

Nie jest wielka praca bo jest minimalna. Ma przekazać informacje a nie wywalać na cały ekran. :P

e2TT2Na.png

Opublikowano

To okienko i tak wyskakuje wszystkim tylko na arenie OX, ponieważ po wpisaniu komendy /b, Ty widzisz tą ramkę i z tego co pamiętam nawet treść ogłoszenia. Więc nie lepiej byłoby zamiast 'informacja' dodać coś OX'owego? :)

Ogólnie lajknę, bo kiedyś sam szukałem takiej zmiany i nigdzie nie było. :D Powodzenia w dalszych pracach. xD

5y6tk3.gif

Opublikowano

Rozumiem. Na Malestii zrobiliśmy tak że u każdego widać to okno na /b. To już nie jest moj problem ze u ciebie sie pojawia tylko u osoby ktora wpisuje. :P

e2TT2Na.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...