Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Części] Pagani Zonda Cinque oraz pytanie dot. wkładanych części


SlizuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poproszę o częsci oraz mam pytanie.

Jaka jest różnica w tym jakie częsci włożę? Często widze ludzi którzy mają auto z wszystkimi częsciami ultra ale nie zgadzają się one z tymi które dajecie tutaj.

Mam częsci ultra ale nie zakładam ich bo mają inny kolor, więc jeżdżę słabszym wozem. Opłaca się wpakować te i mieć lepszy overall?

Opublikowano

Co do różnic w częściach to zapraszam do lektury:

http://www.mpcforum.pl/topic/1331118-spis-aut-dostepnych-u-dilera-samochowodego/

 

Najlepsze ustawienie części do Cinque:

Silnik: Żółty
Turbo: Niebieskie
Skrzynia: Żółta / Czerwona
Zawieszenie: Niebieskie / Zielone
Hamulce: Żółte / Zielone
Opony: Żółte

 

Części na jak najlepszy overall nie opłaca się pakować na zwykłe wyścigi - na nie najlepiej zastosować setup odpowiedni do samochodu.

Natomiast na dragi jak najbardziej opłaca się dawać części gwarantujące jak najwyższy overall - tam nie liczy się zachowanie auta, które koryguje się przez odpowiedni setup. Na dragach liczą się tylko i wyłącznie osiągi.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Co do różnic w częściach to zapraszam do lektury:

http://www.mpcforum.pl/topic/1331118-spis-aut-dostepnych-u-dilera-samochowodego/

 

Najlepsze ustawienie części do Cinque:

Silnik: Żółty

Turbo: Niebieskie

Skrzynia: Żółta / Czerwona

Zawieszenie: Niebieskie / Zielone

Hamulce: Żółte / Zielone

Opony: Żółte

 

Części na jak najlepszy overall nie opłaca się pakować na zwykłe wyścigi - na nie najlepiej zastosować setup odpowiedni do samochodu.

Natomiast na dragi jak najbardziej opłaca się dawać części gwarantujące jak najwyższy overall - tam nie liczy się zachowanie auta, które koryguje się przez odpowiedni setup. Na dragach liczą się tylko i wyłącznie osiągi.

Autor nie dowie się zbyt wiele o różnicach między częściami ze spisu aut :D Zły link podałeś :P

Tutaj jest odpowiedni odnośnik:

http://www.mpcforum.pl/topic/1213342-wszystko-na-temat-czesci-tuningu-osiagow/

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...