Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Oferuję pomoc] Administrator, Moderator, Grafik Forum (stała/tymczasowa współpraca)


cYa.!?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

/\

/\REKLAMA

/\REKLAMA

/\REKLAMA

/\REKLAMA

/\REKLAMA

/\REKLAMA

/\REKLAMA

 

/\REKLAMA

/\REKLAMA

/\REKLAMA

/\

 

 

 

 

 

 

 

 

Coś o mnie..

Mam na imię Bartosz, mam 16lat. Interesuję się forami na silnikach MyBB oraz grafiką typu "drawning" czyli rysownictwo, 

ale zwykłą też się zajmuję więc ewentualną pomoc też oferuję jako grafik. Moja strona: www.erplaj.ct8.pl

 

Co mogę zaoferować?

- Komunikatywność

- Znajomość języka Polskiego

- Stałego kontaktu (telefon, gg, skype,  e-mail, ewentualnie facebook)

- Instalacja silnika MyBB

- Instalacja Stylów pod ten silnik (i edycję pod wizję twórcy projektu)

- Instalacja pluginów pod ten silnik (i mała edycja pod własne potrzeby - nie zawsze dam radę)

- Ogólna konfiguracja

- Nie pełne zabezpieczenie forum (nie wszystko jeszcze umiem)

- Doradzenie w sprawie hostingów, doborze wersji silnika, rodzaju stylu itp..

- Pomoc w ogólnym ogarnięciu sieci

- Pomoc w nawiązaniu pierwszych współprac z różnymi forami/radiami etc.

- Pomoc w znalezieniu odpowiedniej ekipy do pomocy

 

Czego oczekuję od osoby współpracującej?

- Zaufania

- Dostępu do ACP i ewentualnie FTP strony

- Zaangażowania

- Komunikatywności

- Mimimum 60% projektu ( jeżeli od zera to muszę mieć pewność że to ma szansę )

- Kontaktu z głównym Administratorem

- Trochę czasu na podstawowe czynności i oględziny co i jak wygląda

- Jakiegoś pomysłu co chcesz zrobić

 

Jakie mam doświadczenie?

Takich projektów trochę byłą lecz wszystkich nie jestem w stanie przytoczyć...

 

www.EpicGames.pl - Moderator następnie GlobalModerator ( strona jest obecnie wznowiona, rozważam powrót )

www.OnlyCs.eu - Moderator następnie Administrator Forum

www.forum.CPTV24.pl - Administrator Forum (projekt jest jeszcze ale nie udało się tego rozkręcić po tym jak ja darowałem

www.DreamSkill.pl - Jestem Administratorem ogólnym sieci (ze znajomym ją tworzę)

 

Jak się ze mną skontaktować? 

GG: 39665833 (sprawdzam kilka razy na dzień)

E-Mail: [email protected] (sprawdzam co dziennie)

Skype: bartekxd1 (mało kiedy wchodze)

 

Współpracuję nie tylko z projektami pod tę grę. Rozważam każdą współpracę.

REAKTYWACJA DREAMSKILL

Opublikowano

Oczywiście jak najbardziej polecam, miła osóbka wywiązująca się starannie z powierzonych mu obowiązków,

komunikatywna i co najważniejsze doświadczona.

Jeszcze raz polecam, oraz życzę powodzenia :P

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...