Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Radi Gold AJAJAJAJAJAJAJJAJAJAJAJAJA


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no yoł

na początek chciałbym pozdrowić następujące osoby:

@HeheheM - za codzienne wspieranie mnie na skype (tzn. jesteś zjebany)

@Mistejk - za udostępnianie czsami VPS'a w placementach XDD

@Marcoly - za dawanie mi skryptów do testu żebym z tego silva wyszedł ;-;

 

 

7xt1zo.jpg

 

a do @Snèàky Pègàs spierdalaj ja wbiłem golda a ty challa nie wbiłeś

tak sie k***a śmiałeś no i wyszło

 

 

pzdr

Opublikowano

no yoł

na początek chciałbym pozdrowić następujące osoby:

@HeheheM - za codzienne wspieranie mnie na skype (tzn. jesteś zjebany)

@Mistejk - za udostępnianie czsami VPS'a w placementach XDD

@Marcoly - za dawanie mi skryptów do testu żebym z tego silva wyszedł ;-;

 

 

7xt1zo.jpg

 

a do @Snèàky Pègàs spierdalaj ja wbiłem golda a ty challa nie wbiłeś

tak sie k***a śmiałeś no i wyszło

 

 

pzdr

Opublikowano

Kurczę, szalony. :D

 

 

ale koks no niezle  -.- 

­

 

k***a ten temat nie miał na celu pokazać że wbiłem tego golda tylko o to że ten k***s śmiał sie że byłem w silverze a on challa nie wbił

Opublikowano

omg, gold, taki dobry.

w sumie to i tak 'ten gosc' moze sie smiac, bo jarasz sie goldem.

goldem w preseasonie. bez skina, ramki. bieda :D

Opublikowano

 

omg, gold, taki dobry.

w sumie to i tak 'ten gosc' moze sie smiac, bo jarasz sie goldem.

goldem w preseasonie. bez skina, ramki. bieda :D

mam dwa skiny do morg o wiele ładniejsze

i kto tu jest cebulakiem bo jara sie darmowym skinem

 

Opublikowano

Gratulacje mianuje cię idiotą tego tygodnia... ( meczyłeś ) się aby wejść do golda a mogłeś kupić konto na allegro na jedno by wyszło bo i tak jesteś NoName.

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano

Gratulacje mianuje cię idiotą tego tygodnia... ( meczyłeś ) się aby wejść do golda a mogłeś kupić konto na allegro na jedno by wyszło bo i tak jesteś NoName.

kk, ok ponad 1,5k postów na mpc + mam chociaż jakiś cel w przeciwieństwie do ciebie kupo tłuszczyku :c
Opublikowano

Gold to męczarnia na hackach? xD  ja diaxa odkąd użyłem L# to wbiłem w jakieś 2 tygodnie co też jest długim okresem czasu.  W silverze sa braindeady więc buduje się mejaia i kerujesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...