Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlot kierowców społeczności MPC Forum 10.01.2015r. (sobota)


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

390601407201876313241.png

326331403730898291096.png

Zapraszam wszystkich kierowców na spotkanie organizowane przez MPC RT.

Zlot odbędzie się 10.01.15r. (sobota)

Godzina: 1900

Serwer: APEX - EU

Samochód: W wersji z forumowymi vinylami:

http://www.mpcforum....orumowe-vinyle/


 

702251403730898291096.png

 

1. Spotykamy się na miejscówce MRT:
http://mpcrt.kao.pl/miejsce-spotkan/

 

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy, pytania

 

3. Sesja zdjęciowa.

 

4. Wyścigi kierowców:

- 2 wyścigi w klasie E

- 2 wyścigi w klasie D

- 2 wyścigi w klasie C

- 3 wyścigi w klasie B

- 4 wyścigi w klasie A

- 2 wyścigi w klasie S

 

5. Zakończenie imprezy.

 

 

Wszystkich uczestników zapraszamy na Team Speak'a:

 

Serwer: ts3.hybridagaming.pl

 

Kanały VIP: VIP.1

 

SubKanał: Need For Speed World APEX-EU

HB5fLf7.png

Opublikowano

Te vinyle to muszą być? Z tych aut mam tylko Supre(błagam! Nie zmuszajcie mnie do jazdy nią) i Astona Martina (Nie obkleję tak pięknego wozu jakąkolwiek naklejką)

y6eft.gif

Opublikowano

Te vinyle to muszą być? Z tych aut mam tylko Supre(błagam! Nie zmuszajcie mnie do jazdy nią) i Astona Martina (Nie obkleję tak pięknego wozu jakąkolwiek naklejką)

Vinyle nie są obowiązkowe, tymi autami będziemy tylko jeździli po miejscówce MRT i robili SS'y ;)

HB5fLf7.png

Opublikowano

Już klasówki ciśniecie?

Bez TS'a nie ma żadnej komunikacji.

Na parkingu stoimy tylko przez 15-20 minut, robimy SS'y i jeździmy wyścigi.

Dziś dodatkowo zorganizowany został event "policjanci i złodzieje".

Załączam "kilka" zrzutów ekranu z dzisiejszej zabawy i zapraszam za tydzień.

 

 

837761420927157291096.jpeg

861681420927157291096.jpeg

863201420927157291096.jpeg

959801420927157291096.jpeg

366351420927157291096.jpeg

165901420927157291096.jpeg

708651420927157291096.jpeg

154221420927157291096.jpeg

166411420927157291096.jpeg

391251420927157291096.jpeg

899341420927157291096.jpeg

376741420927269291096.jpeg

923641420927269291096.jpeg

809011420927269291096.jpeg

721171420927269291096.jpeg

770271420927269291096.jpeg

722421420927269291096.jpeg

848281420927269291096.jpeg

302101420927269291096.jpeg

605171420927269291096.jpeg

178451420927269291096.jpeg

718461420927269291096.jpeg

342091420927269291096.jpeg

247461420927427291096.jpeg

293291420927427291096.jpeg

393921420927427291096.jpeg

542801420927427291096.jpeg

863491420927427291096.jpeg

616301420927428291096.jpeg

356481420927428291096.jpeg

316141420927428291096.jpeg

920931420927428291096.jpeg

768431420927428291096.jpeg

774061420927428291096.jpeg

768591420927428291096.jpeg

514361420927663291096.jpeg

638521420927663291096.jpeg

741221420927663291096.jpeg

207561420927663291096.jpeg

121951420927663291096.jpeg

877941420927663291096.jpeg

626331420927663291096.jpeg

314161420927663291096.jpeg

324371420927663291096.jpeg

489911420927663291096.jpeg

780841420927663291096.jpeg

337291420927663291096.jpeg

468221420927830291096.jpeg

887461420927830291096.jpeg

356721420927830291096.jpeg

257441420927830291096.jpeg

348321420927830291096.jpeg

897581420927830291096.jpeg

479971420927830291096.jpeg

472701420927830291096.jpeg

826271420927830291096.jpeg

 

 

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...