Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dlaczego nie mogę dodać sygnatury ?


Rex0n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Gdy próbuje dodać sygnaturę wyskakuje mi okno:

www.mpcforum.pl Driver Error
There appears to be an error with the database.         

 

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

 

Dzieje się tak tylko wtedy gdy chcę dodać sygnaturę. Gdy dodaję inną, np. ze zwykłym napisem to nic się nie dzieje i dodaje normalnie. Być może źle coś robię. Prosiłbym o wytłumaczenie co w takim wypadku. Sygnaturę uploaduje przez tiypic.

1583214294267341314985.png

 

by

 

Ziółko.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Xquartz Przepraszam, że po tak długim czasie odpisuje, ale niestety dalej nie mogę jej dodać, gdyż kółko cały czas się kręci i nie dodaje mi jej 

1583214294267341314985.png

 

by

 

Ziółko.

Opublikowano

@Xquartz Przepraszam, że po tak długim czasie odpisuje, ale niestety dalej nie mogę jej dodać, gdyż kółko cały czas się kręci i nie dodaje mi jej 

No to prawdopodobnie wina leży po stornie uploadu, albo jest zdjęcie za duże (np. 2MB).

Spróbuj na naszym uploadzie.

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Niestety wydaję mi się, że problem leży po stronie forum. 
Aktualnie dużo osób ma problem z ustawieniem sygnatury, przez jakieś błędy. 

Napisz do któregoś z Gm-ów z prośbą o wstawienie sygnatury, jeśli tak bardzo CI zależy ;)

@Dektored,On lubi mieć sporo zajęć . ;p

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...