Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jakich realiach chcielibyście widzieć Far Cry 5?


ActionPvP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć gdzie chcielibyście aby rozgrywał się Far Cry 5.

 

Ja bym chciał aby Far Cry 5 był w Afryce z klimatem Far Cry 2 ale tym razem z drapieżnikami i fabułą.

76561198151853599.png
Opublikowano

A nie lepiej, żeby sie rozgrywał w Rossji ? 

Coś takiego jak jesteś jedynym, który może przeszkodzić Rosji przy planowaniu 3 wojny swiatowej.

Opublikowano

BTW.

Ubi rozesłało do losowo wybranych graczy ankietę z propozycjami w jakich realiach chcielibyśmy widzieć następnego Far Cry'a.

Tutaj propozycje:

 


  • Far Cry na odległej Alasce, z walką o przetrwanie w ekstremalnych klimatach
  • Far Cry w futurystycznym świecie sci-fi, na obcej planecie
  • Far Cry w czasie wojny w Wietnamie (lata 60. XX wieku)
  • Far Cry w dżungli w Peru o przerzucie kokainy
  • Far Cry, w którym można wcielić się w wampiry lub z nimi walczyć
  • Far Cry w stylu Spaghetti Western, osadzony w Amerykach z końca XIX wieku
  • Far Cry podczas epidemii zombie
  • Blood Dragon 2 – kontynuacja Blood Dragon, więcej Rex Power Colta
  • Far Cry w stylu Mad Max, w postapokaliptycznym świecie
  • Far Cry w teraźniejszości, ale osadzony na wyspie w stylu Parku Jurajskiego
  • Far Cry, jako powrót do świata Shangri-La

Z powyższych propozycji chyba najbardziej chciałbym zobaczyć coś w stylu Parku Jurajskiego i Post Apo, to mogło by być ciekawe.

Opublikowano

BTW.

Ubi rozesłało do losowo wybranych graczy ankietę z propozycjami w jakich realiach chcielibyśmy widzieć następnego Far Cry'a.

Tutaj propozycje:

 

Z powyższych propozycji chyba najbardziej chciałbym zobaczyć coś w stylu Parku Jurajskiego i Post Apo, to mogło by być ciekawe.

Z tego co czytałem to ten email jest wysyłany do posiadaczy Far Cry 4.

 

Z tej listy to najbardziej mi się podobają dwie pozycje.

 

Blood Dragon 2:Bardzo fajnie się grało w Blood Dragon`a ale był za krótki.

 

Far Cry Jurassic Park: Jak najbardziej TAK, chciałbym się dowiedzieć jaką UBI by zrobiło fabułę.W tej części mogło być takie zakończenie:

Doktor Kriger (kto grał w pierwszą część ten wie)

pomyślał że zwierzęta były za mało groźnie więc zaczął mutować dinozaury i tak powstał Blood Dragon (z Far Cry 3 Blood Dragon). I gdy się o wszystkim dowiemy doktor będzie nas chciał zabić więc wysłał po nas 5 zmutowanych dinozaurów. Gdy je pokonamy to pójdziemy do jego laboratorium by go zabić lecz najpierw trzeba zmierzyć się z kilkoma trigenami po wykończeniu ich pójdziemy zabić Krigera. (Taka to moja wybujała wyobraźnia :D )

76561198151853599.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...