Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić rangę za czas na serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ranga domyślna startowa do gracz, chciałbym, żeby po przegraniu minimum 24h na  serwerze zmieniała się na skydobrygracz, jak to ustawić?

Opublikowano

To proste przy wejściu na serwer domyślnie daj Skysupergracz. I przy pierwszym logowaniu niech nada range np. /azsetrank %player% Gracz 1d

 

A żeby to było odrazu po zalogowaniu to ten skrypt : ( Potrzebny plugin Skript musisz dodać skrypt do folderu skripts ( w pluginie )

 

Link go pluginu: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/

 

Link do skryptu: http://jju.fd.gametris.com/Nadanierangi.sk( Po kliknieciu odrazu sie pobierze gotowiec :) )

Pomogłem ?


 


Daj like :)

Opublikowano

Hmm świeżaki podają tylko jakieś nowości ja ci polecę coś starego i nie zawodnego ;)

AzRank łatwy w obsłudze nie trzeba konfigurować.

585571426179277855228.png

 

Opublikowano

@ZwIIaD_PL

 

Kolego i jeszcze 2x up

 

Czytanie ze zrozumieniem się klania "swiezaku"... Autor tematu Nie prosi o plugin do zmiany rang na czas tylko o plugin który daje rangę po ilości czasu przegranego na serwerze ...

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

Opublikowano

hmmmm Jakie nowości ?

 

Dałem skript bo to pierwsze co mam w głowie :D

Moj skrypt wykorzystuje azsetrank :)

Pomogłem ?


 


Daj like :)

Opublikowano

żadno z powyższych rozwiązań nie działa... chcę żeby ranga SkyDobryGracz automatycznie się zmieniła za 12 h czasu spędzonego w grze...

Opublikowano

Hmm świeżaki podają tylko jakieś nowości ja ci polecę coś starego i nie zawodnego ;)

AzRank łatwy w obsłudze nie trzeba konfigurować.

 

Tylko, że AZrankiem nie ustawisz, żeby komuś sama zmieniła się ranga po 24 godzinach gry.

 

 

To proste przy wejściu na serwer domyślnie daj Skysupergracz. I przy pierwszym logowaniu niech nada range np. /azsetrank %player% Gracz 1d

 

A żeby to było odrazu po zalogowaniu to ten skrypt : ( Potrzebny plugin Skript musisz dodać skrypt do folderu skripts ( w pluginie )

 

Link go pluginu: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/

 

Link do skryptu: http://jju.fd.gametris.com/Nadanierangi.sk( Po kliknieciu odrazu sie pobierze gotowiec :) )

 

Mhm. Niby dobre rozwiązanie. Ale po 24 godzinach przegranych w grze, chodzi raczej o to, a nie o 24 godzinach od zarejestrowania się. Tak to by było, że ktoś się zarejestrował, pograł 2 minuty, potem wyszedł, wchodzi na następny dzień i jest dobrym graczem.

Ten problem ciężko rozwiązać. Musiałby się tym zająć ktoś, kto bardzo dobrze zna się na pluginach, bo myślę, że sam pomysł jest wykonalny.

Opublikowano

Tylko, że AZrankiem nie ustawisz, żeby komuś sama zmieniła się ranga po 24 godzinach gry.

 

 

 

Mhm. Niby dobre rozwiązanie. Ale po 24 godzinach przegranych w grze, chodzi raczej o to, a nie o 24 godzinach od zarejestrowania się. Tak to by było, że ktoś się zarejestrował, pograł 2 minuty, potem wyszedł, wchodzi na następny dzień i jest dobrym graczem.

Ten problem ciężko rozwiązać. Musiałby się tym zająć ktoś, kto bardzo dobrze zna się na pluginach, bo myślę, że sam pomysł jest wykonalny.

dokładnie o to mi chodzi ;)

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Przepraszam za odkopanie :) ale mam pytanie do tego tematu ;)
Czy ktoś się już dowiedział jak to zrobić ?  Mianowicie chodzi o to cho kolega @patryk17051 napisał :) :P

 

"Mhm. Niby dobre rozwiązanie. Ale po 24 godzinach przegranych w grze, chodzi raczej o to, a nie o 24 godzinach od zarejestrowania się. Tak to by było, że ktoś się zarejestrował, pograł 2 minuty, potem wyszedł, wchodzi na następny dzień i jest dobrym graczem."

 

 

 

Dokładnie chodzi o to żeby gracz przegrał te np. 24 h i dopiero dostał nową rangę :) 
Z góry dzięki.

 

Opublikowano

guzik, wszyscy przesadzacie,

 

co do życzenia to mogę polecić plugin,

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/ontime/

ogarnąć jakiegoś moda który będzie patrzył kto ile gra i dawał tą range gdy minie te 24h

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

a tu info dla tych co pomylili tematy xD

jeśli używasz PermissionsEx,

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/permissionsex/

to ma on taką komende,

/pex user <nick_gracza> group add <tutaj wpisz range/grupe, np. VIP> <tutaj swiat, jak nie to zostaw tylko te znaczki "" > <tutaj czas, 259200 to będzie z miesiąc>

to napisz by range odebrać,

/pex user <user> group remove <group> [world]

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

No dobra ale chodzi o to żeby nie jak ktoś się zarejestruje i równo po 1 miesiącu dało mu rangę, tylko żeby przegrał np to 10 godziny (był online na serwerze) i dopiero mu dało rangę :D

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...