Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona][Wymienię]Laiki bądź grafika na MPCforum w zamian za like na FanPage ! :D


BolekART

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Like na FanPage prywatnego serwera :)
Metoda kontaktu: Forum
Opis rzeczy: Wymienię Like na forum oraz mogę zrobić jakąś sygnaturę czy coś w zamian za więcej lik'ów (np. od znajomych).
Oczekiwana/oferowana cena: Sygnatura/ Like MPCforum
Zdjęcia/inne informacje: Link do FanPage: https://www.facebook.com/pages/MonteraMT2/1621622424731897?fref=ts

 

Jeżeli chcecie wymianę Lik'ów na MPC wystarczy dać zdjęcie w poście, a ja w ciągu kilku godzin (jak będę to nawet od razu) zrekompensuję się. Mam duży limit ;) 

 

1 like na FanPage= 5 lik'ów na MPC :D 

 

Reklama to reklama. Jeżeli macie inne pomysły na reklamę profilu zapraszam na PW, chętnie wysłucham wszelkich propozycji! 

 

Pozdrawiam, 

BolekART

Opublikowano

Widze serwer sie zapowiada jeden z lepszych xD

"KUPUJE" like na fb, moim zdaniem te like powinno sie zdobywac poprzez zadowolonych graczy a nie kupować, no ale jak kto woli...

Opublikowano

Widze serwer sie zapowiada jeden z lepszych xD

"KUPUJE" like na fb, moim zdaniem te like powinno sie zdobywac poprzez zadowolonych graczy a nie kupować, no ale jak kto woli...

Nie kupuję lików tylko się nimi wymieniam... To jest zasadnicza różnica, bo dzięki tym laik'om robi się pętla i więcej ludzi widzi że serwer startuje- tym samym jest większa reklama. To nie są puste laiki, bo to są osoby z MPCforum które są graczami i ich znajomi też na pewno są nimi ;) 

Opublikowano

Nie kupuję lików tylko się nimi wymieniam... To jest zasadnicza różnica, bo dzięki tym laik'om robi się pętla i więcej ludzi widzi że serwer startuje- tym samym jest większa reklama. To nie są puste laiki, bo to są osoby z MPCforum które są graczami i ich znajomi też na pewno są nimi ;)

Spojrzyj PW. Transakcja pomyślna. Polecam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...