Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zdjęcia i Gameplaye z nowego trybu gry! Zima.


Ziółko.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Dziś na serwerze rosyjskim wystartował event "8-bit" . Podobno tryb ten zakłóca działanie wielu modów w tym XVM co powoduje zawieszanie się gry (a dokładnie błąd powoduje Application.swf w res_mods / gui folderu 0.9.5 / / flash). Jest duże prawdopodobieństwo, ze błędy te zostaną naprawione zanim event wystartuje u nas. Kilka screenów poniżej, po południu filmiki zapewne się pojawią, znajdziecie je w tym temacie.

10378206_604322306334405_833723799360416

10919032_604322273001075_672203417227479

10891545_604322263001076_370321958914581

10420141_604322289667740_520870629580338

10906326_604322283001074_368607919540852


Źródło: Facebook

Opublikowano

Zapowiada się bardzo ciekawe urozmaicenie gry :3 Martwi, mnie jednak fakt związany z problemem XVM'a - już teraz mam z nim pewne problemy ! Lecz wracając do tematu- nie mogę się doczekać :3 Aby naprawili ten błąd...choć znając WG.... :I

Opublikowano

Nic nie dostajemy za bitwę?

Tryb jest aktualnie tylko na rosyjskim serwerze, a misje na RU i EU prawie na pewno będą inne. Zazwyczaj przy takich trybach były jakieś proste powtarzalne misje, które trzeba było wypełniać - i za to się dostawało nagrody.

Opublikowano

zapewne 1000 wolnego exp i 5000 srebra >.<

Według przecieków na RU spełnienie jakiegoś prostego kryterium obrażeń daje 1500 XP, 1500 XP załogi i 10 000 kredytów. Zwykły exp idzie na jeden z tych czołgów eventowych a potem zostanie przeniesiony na T1, MS-1 i Renault FT. Wolnego expa by nie dali, bo na wymianę tysiąca zwykłego expa na free expa potrzeba 40 golda, a tylu się za 1 bitwę nie rozdaje.

 

Nowe informacje:

  • Pociski leczące to... gold ammo. Stosunek cen pozostaje taki sam jak zawsze...
  • Rosjanie nie są zachwyceni tym trybem
  • Rosjanie skarżą się że LT ssie, a Evilly odpowiada że założeniem LT było spamowanie leczącym goldem w superplutonach. Oprócz tego mnóstwo driftują.
  • Wyszła nowa wersja XVMa, w której nie występuje już wspomniany bug związany z tym trybem
Opublikowano

Czyli tak jak przypadku trybu "wyścigów" będziemy mogli wyekspic, a później wykorzystać załogę na innych czołgach ?

Opublikowano

Czyli tak jak przypadku trybu "wyścigów" będziemy mogli wyekspic, a później wykorzystać załogę na innych czołgach ?

Tak, po evencie załogi zostaną automatycznie przeszkolone na odpowiednio T110E5, Foch'a 155 i LTTB.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...