Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa postać Likan - Krótki Opis + EXP


KarMixx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cześć

Niedawno wyszła nowa klasa postaci w Metinie, więc postaram się Wam ją krótko opisać.

Poradnik ma w celu ułatwić graczom grę tą postacią i krótko się z nią zapoznać :)

 

 

4591214205741881068129.jpg

 

 

7536514204201321068129.png

 

 

Likan - Jest to wilkołak, mieszanka 2 klas :

- Ninja

- Szaman

 

Posiada 2 buffy, jeden tylko dla siebie drugi  dla grupy

Ataki są bardzo podobne do skili Ninji.

 

Likan ma swój własny zestaw :

- Zbroi

- Hełmów

- Broni 

 


Minusem  postaci to zestaw broni ponieważ na broni 1 lvl

musimy dotrwać aż do 30 lvl`a gdyż dopiero na nim pojawia następna broń dla likana.

 


 

2984714204201321068129.png

 

 Expienie postacią jest dosyć łatwe, Likan posiada buffy oraz silne skille atakujące.

 

 

Zaczynamy gre na specjalnej mapie (nie w mieście).

Z tego co można wyczytać na różnych forach tematycznych, wnioskuje iż moby są tam słabsze

i występuje tam specyficzny metin księżyca, wiec z bronia +0 bijemy tam do 10 lvl`a.

 

UWAGA: nie można opuścić tej mapy, ponieważ później nie da sie tam wrócić.

 

Od razu zaczynamy budować staty najlepszą opcją jest 2:1 Int:HP

potem HP do max i reszta w zręczność.

 

Skille:

 

Ciekawostką jest ze u likana nie wybieramy profesji.

Po osiągnieciu 5 lv automatycznie możemy rozdawać skille.

 

Proponuje aktywować:

-Dusze purpurowego wilka - jeden z buffów

-Wilczy dech

-Wilczy pazur

 

 

W miarę wbijania lvl'i wbijamy dusze na M, potem proponuje wilczy dech

a reszta według własnego uznania.

 

Po wbiciu 10 lv (za sprawa questa) teleportujemy sie do M1 i tam z takim lvl robimy 

misje (oczywiście nie wszystkie bo niektóre to strata czasu).

 

Misje które warto zrobić to:

-biolog

-polowania

-nowiny od strażnika miejskiego

-Wyświadcz przysługe kowalowi

-kolejna przysługa

-obiad

-składnik na lekarstwo

-znajdz soon

 

Za te misje dostajecie stosunkowo dużo yang

reszta misji jest nieopłacalna czasowo

 

Za kasę z misji oraz przypadkowego dropa podczas zabijania moobków (zbierajcie tylko ulepszacze i zbroje na sell)

ulepszacie zbroje oraz broń.

Jako ze broń musi wam starczyć do 30 poziomu musicie sie starać ulepszyć ja na +6 i wyżej.

 

Tak samo robicie z :

- zbroją

- Hełmem

- Tarczą

 

Teraz po wykonaniu misji powinniście mieć ok 12 lvl.

Proponuje teraz iść do m3 i staracie sie wydropić jak najwięcej broni na 30 lv

(większość sprzedajcie a bronie dla swojej postaci zostawiacie i ulepszacie tak wysoko jak sie da).

 

Potem Wracacie do m2 i expicie na zaprzysiężonych do 20-21 lvl`a i robicie  misje wracając do m1

(róbcie tylko to co da wam dużo yang lub to co da się zrobić szybko)

 

Lista misji i to co za nie dostajecie:  http://skroc.pl/7ca1a

 

Po zrobieniu konkretnych misji ulepszacie co się da

i musicie mieć srebrna branze ponieważ daje ona sporo hp.

 

Na 20 lvl bijecie dzikusy, tak do 26 lvl`a staracie się wydropić zbroje.

Potem ulepszacie do +4 lub wyżej i wbijacie w nią bony ze skrzyni ucznia.

 

UWAGA: nie wbijajcie bonów do zbroi którą macie zamiar jeszcze ulepszać bo możecie ją stracić a bonów nie odzyskacie 

oraz staracie się zmienić je na takie żebyście mieli bon hp w zbroi.

 

Po wbiciu 30 lvl`a zakładacie wydropioną i ulepszoną bron na 30 lvl.

 

Jeżeli wasz komputer to wytrzyma, robicie 5-6 kont i tworzycie postacie.

 

 

 

I to by było na tyle.

Mam nadzieję że poradnik się przyda początkującym, którzy zamierzają grać tą postacią.

Nie obraził bym się jeżeli moderator podpiął by ten temat, ponieważ jest bardzo przydatny ;)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ładnie napisany,przejrzysty poradnik.Myślę,że przyda się osobom które mają zamiar zacząć grać tą postacią :)

Like się należy.

You could be the corpse and I could be the killer
If I could be the devil, you could be the sinner
You could be the drugs and I could be the dealer
Everything you say is like music to my ears

Opublikowano

Opis postaci perfidnie skopiowany z innego forum :) Lekko zmieniona końcówka! nie polecam :]

Opublikowano

Ogółem nie podoba mi się ta postać i nie wiem po co dodawali to na globalu.

Sam poradnik jest bardzo estetycznie napisany i na pewno dużo osób z niego skorzysta, bo jest duży "boom" na tą postać.

Opublikowano

Niby fajna postać, bo nowa ale jednak stare postacie to klasyki pasujące do siebie.

 

Wszystko co istotne napisane, dobry poradnik. ;)

denzel.png

Opublikowano

Postać dobra i poradnik dobry.

 

Minus postaci jest taki że wolno wali z hitów ale mocno wali z skili.

Na 12 lv mobkom z m2 wale do 1k z skilla.

Opublikowano

Z chęcią bym zagrał właśnie dzięki temu poradnikowi ale niezbyt chętnie patrzę na PL.

Pozostaje mi jedynie czekać, aż na jakiś priv dodadzą w pełni odbugowanego Likana.

 

Poradnik w miarę fajny, wykonany estetycznie, móglby być trochę dłuższy ale na początek taki też może być.

 

Jak jest z bronią na 30 dla Likana ? Jest jakaś nowa czy jak ?  <_<

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...