Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[15] Czy dostał ktoś bana za używanie trainera?


Adamqaz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W wakacje używałem trainera do FIFY World. Bana nie dostałem do dziś. Swoją drogą - jaką część masz na myśli? Jeżeli 15, to jest dużo większa szansa na bana. 

­

Opublikowano

W wakacje używałem trainera do FIFY World. Bana nie dostałem do dziś. Swoją drogą - jaką część masz na myśli? Jeżeli 15, to jest dużo większa szansa na bana. 

15 ale ja używam ze gram 15 min pierwsze trace gola i rozłaczam

Opublikowano

15 ale ja używam ze gram 15 min pierwsze trace gola i rozłaczam

Zawsze jest szansa, że możesz otrzymać bana. Osobiście nie ryzykowałbym, ponieważ kara jest bardzo surowa - ban na wszystkie gry od EA. 

­

Opublikowano

Zawsze jest szansa, że możesz otrzymać bana. Osobiście nie ryzykowałbym, ponieważ kara jest bardzo surowa - ban na wszystkie gry od EA. 

w 14 trainerowałem po 100 k na dzień od kwietnia cały czas i nie dostałem a jak oni to sprawdzają

Opublikowano

w 14 trainerowałem po 100 k na dzień od kwietnia cały czas i nie dostałem a jak oni to sprawdzają

W 15 bardziej zwracają na to uwagę, niż w 14. Nie mam pojęcia jak sprawdzają, ale mają raczej coś podobnego do logów. Tam jest napisane, kto wygrał jaki mecz, ile monet zakupił.

Swoją drogą - nie widzę sensu w używania trainera w płatnej grze, gdzie kara jest bardzo surowa. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...