Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po włączeniu prywatnego MT2 nic się nie dzieje


Archerka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie. Przejdę od razu do sedna. Chodzi o to, że po włączeniu serwera Dreikon.pl nic się nie dzieje. Dosłownie nic. Niby na chwilkę pojawia się taki znaczek, że coś się ładuje, ale jest to tylko chwilowe. Najważniejsze chyba jest to, że gdy włączam patcher lub client to nie pojawia mi się nic w procesach. Chyba, że włącze jedno albo drugie z 20 razy to wtedy pojawi się na sekunde i od razu wyłączy. Mój system to Windows Xp. Proszę o pomoc.

Opublikowano

Wyłącza antywirusa ,bo pewnie blokuje. Jeśli to nie zadziała ,uruchom launchera jako administrator .

Niestety nie zadziałało. Antywirusa nawet nie mam. Jeżeli chodzi o zapore systemu to wyłączałem i niestety nic nie dało. Włączałem również jako admin. i nic. Jakieś inne sugestie na ten temat?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Uruchom jako administrator, wyłącz antywirusa.

Napisz do mnie, ~ może kiedyś pomogę ~ VeavninG

Opublikowano

Być może jakiś błąd przy pobieraniu, spróbuj ściągnąć od nowa Clienta :) 

,,Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem"  -Cyceron

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...