Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy ktoś by jeszcze zagrał?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!

Chciałbym się Was drodzy uzytkownicy i gracze minecraft spytać, czy byliby jeszcze gracze, którzy graliby na serwerze Gildie, lecz zamiast koxów poty!

Nether byłby oczywiście normalny, nie jak na sk**.

Drop byłby z stona, ponieważ cheaterów jest od groma oraz exp z mobów lecz powiększony. (Możliwe byłoby zrobienie oddzielnej mapy na, której respiłyby się tylko moby.

 

Jeszcze jakbyście napisali jakie poty byście widzieli na serwerze! ;>

 

Wypowiadajcie sie ;>

Opublikowano

Na serwerze z gildiami zagrałbym jeśli byłoby trochę osób. Bo jak nikt nie będzie grał to nudno xD

Pobawić się w wojny gildii zawsze można xD

Opublikowano

Na serwerze z gildiami zagrałbym jeśli byłoby trochę osób. Bo jak nikt nie będzie grał to nudno xD

Pobawić się w wojny gildii zawsze można xD

Dlatego właśnie się pytam czy ktoś wgl by zagrał.

Opublikowano

Chętnie ale musiałbyś trochę wprowadzić innowacji na serwer a nie wpuszczasz graczy oni zakładają gildie i nic więcej :/ Mógłbyś dodać jakieś specjalne NPC z dobrymi itemkami za szmaragdy, nowe craftingi itd.

Opublikowano

Raczej bym nie zagrał. Każdy się tak pyta a potem wychodzi jak wychodzi kolejny Survival+Gildie albo EasyHC. Jeżeli była by interesująca mapka (spawn) oraz dużo innowacyjnych rzeczy wbiłbym i pograłbym. A tak to na 100% nie.

Opublikowano

Jak na potki, to spoko ;) Jednak dodaj coś oryginalnego, a przynajmniej co jest mało popularne ;) Jeżeli byłoby sporo graczy, chętnie bym zagrał :);)

Opublikowano

A jakie chcielibyście potki żeby były włączone?

Bo strenght 2 raczej bd wylączony

Opublikowano

Ja bym chciał standardowe, tzn. fire resistance, strenght, heal II, poison, speed, regeneration i chyba tyle ;) No i pozostałe, a strenght II off ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

­Jak będzie grało gdzieś z 30 osób dziennie to już jest co robić... z tym oddzielnym światem na respienie się mobów to nie zbyt dobry pomysł ;)

4462514400953061278225.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...