Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto WoT - 2x10t + 3x8t + 1x premium 8t; 86k wolnego expa + 860k srebra


Ravoner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto w WoT
Metoda kontaktu: GG: 4094848 lub PW.
Opis rzeczy:

Posiadane monety i wolne doświadczenie

 

 

514681420331272649038.jpg

 

 

 

Posiadane czołgi

 

 

+Prawie odblokowane T110E4 wystarczy dokupić wolne doświadczenie

 

740311420308503649038.png

938421420308341649038.png

245501420331273649038.jpg

 

 

 

Drogi rozwoju i odblokowane pojazdy

 

 

570311420331273649038.jpg
 
274311420331273649038.jpg
 
482151420331273649038.jpg

 

 

 

Statystyki konta

 

 

145561420308112649038.png

 

601041420308112649038.png

 

685721420308112649038.png

 

626031420308112649038.png

 


Oczekiwana/oferowana cena: Proszę o składanie ofert.

Za 200zł mogę oddać od ręki.
Zdjęcia/inne informacje: Podane w opisie.

636451494245979649038.gif

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Konto warte polecenia. 5 dobrych rozwijanych linii - E3, E5, Patton, T92, BC 25t świetnie nadadzą się na cw czy na randomki. 85k free expa pozwoli dojść do dowolnego wysokiego tieru, a T34 to czołg do szkolenia załogi do E5 i oczywiście do zarobku.

 

Konto warte podanej ceny, polecam!

Opublikowano

Myślę, że ciężko ci będzie sprzedać ze względu na tragiczne statystyki. Gdyby zamiast t34 był type 59 to od razu bym kupił (już długo szukam konta z tragicznymi statami ale z type 59... :P nie będzie szkoda resetować i mniej będzie kosztować...) Posprzedawać czołgi nakupić złotych gaśnic i reset konta... :)

Opublikowano

Myślę, że ciężko ci będzie sprzedać ze względu na tragiczne statystyki. Gdyby zamiast t34 był type 59 to od razu bym kupił (już długo szukam konta z tragicznymi statami ale z type 59... :P nie będzie szkoda resetować i mniej będzie kosztować...) Posprzedawać czołgi nakupić złotych gaśnic i reset konta... :)

 

T34 dostałem jeszcze kiedyś za darmo, gdy dodano M103 oraz T110E5, a T30 przeniesiono do linii niszczycieli.

Na Type59 musiałbym już dopłacić.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...