Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fajne gry na słaby komp - Pomożecie? :)


Kacperovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Mam słaby pc i chciałbym pograć w coś więcej niż minecraft (30 fps) i fifa 14/13/12 (fifa 14 - 15-20 ftp , fifa 13 20-23 fps , fifa 12 24-38 fps)

Ściągam teraz NFS: MW (2005) Może polecicie jakieś gry w które nadają się na ten PC:

Procesor: Intel Core 2 duo CPU T5750 @2.00 GHZ
Ram: 2 gb

BIT: 64 bitowy system
Karta graficzna: Mobile Intel GMA X3100 - 358 mb.

JEŻELI POMOGŁEM DAJ LAJKA :)

Opublikowano

Ciężko znaleźć gry na kartę zintegrowaną. Dodatkowo masz system 64 bit który jest Ci zbędny (2gb ramu :f) Od siebie mogę polecić don't starve, blockade (fps podobny do minecrafta :|) 

Opublikowano

Ciężko znaleźć gry na kartę zintegrowaną. Dodatkowo masz system 64 bit który jest Ci zbędny (2gb ramu :f) Od siebie mogę polecić don't starve, blockade (fps podobny do minecrafta :|) 

Niestety to kurczę wiem ,ze mam kartę zintegrowaną. 64 bit był już po zakupieniu komputera czyli gdzieś 2007-2008 rok. :)

JEŻELI POMOGŁEM DAJ LAJKA :)

Opublikowano

Eh, takich tematów poruszanych było tysiące, na mpc jest temat z spisem mało wymagających gier, a w google można sobie znaleźć wiele ciekawych tytułów. Kiedyś grałem w TeeWorlds.

Opublikowano

Combat Arms, Cabal Online, Metin2, Farcry 2 (średnie ustawienia), Unreal Tournament 2004, Duke Nukem - Manhatam Project, Counter Strike 1.6, LoL.

Opublikowano

Jeżeli lubisz RPG, to dark messiah of might and magic pozycja obowiązkowa.

Niestety tą grę ogrywałem. Była denna jak na moje duże oczekiwania. :)

Tibia

Coś ty tej gry i Metina nie ruszę. :)

JEŻELI POMOGŁEM DAJ LAJKA :)

Opublikowano

Faraon,gta SA,deluxe ski jump

"Rób co chcesz" - 3 słowa które sprawiają że kompletnie nie wiesz co robić

 

Złośliwość - hobby ludzi inteligentnych

Opublikowano

Crashday, FlatOut, Colin McRae, Fuel, Stunt GP, Pure, Trackmania Nations Forever - samochody

 

starsze wersje GTA, 

Mafia 1,

Stars Wars Jedi Knight: Jedi Academy,

Messiah (nie mówię tutaj o Dark Messiah),

Oddworld: Abe's Exoddus,

Mass Effect 1-2,

Fifa,

NBA,

CS 1.6,

Far Cry 1-2, 

Kangurek Kao,

Unreal Tournament 2002-2004,

Quake III: Arena,

Duke Nukem Manhattan Project,

BloodRayne,

Oni,

True Crime - New York City (coś jak GTA)

Just Cause,

Delta Force Xtreme 2,

Serious Sam,

Medal of Honor Pacific Assault

Heroes 3

Hitman 2

Max Payne 1-2

Minecraft

Metin 2

Soldier of Fortune

Crysis

Fear 1 

Call of Duty 1,2

Red Faction

Half Life 2

The Sims

Stalker

Fallout 3

 

 

Wymieniłem kilkanaście starych gier. Wiele z nich jest naprawdę dobra nawet teraz, Wracają wspomnienia. Nie jestem pewien do wszystkich, tych których nie znasz zobacz na wymagania, może przypadną do gustu

 

Jak sobie coś przypomnę to dopiszę :)

Opublikowano
  • terraria,
  • cs 1.6,
  • wszystkie części gta do San Andreas,
  • glacier (grałem w to jak miałem 6 lat, kiedyś była płyta w cybermysz czy jakoś tak - polecam),
  • portal,
  • dota.

;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Heroes3, Disiciples2, Twierdza Krzyzowiec, Wladca pierscieni Bitwa o Środziemie 1i2, LegionPL, Cossack, World of Battlecry 2, NFS Most Wanted 1, Soldat, CS1.6, BattleRealms

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...