Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PandoraMT2 kolorowe pisanie, kickhack , wywalanie z koła


przemox132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie szukam plików do kolorowego pisania ( tamte stare nie działają bo aktywuje się ban na chat na 15 min )

KickHack nie wiem czy to działa czy cos ale pytam sie :)

Wywalanie z koła nie chodzi mi o takie jak na stronie kammera tylko o coś bardziej efektywnego ( 1 hit - przelatujesz przez całe koło )

Opublikowano

Może jeszcze trade hacka Ci podesłać razem z OneHitKiller'em? I jeszcze jednorożca dorzucę. 

 

@AntyWarn

 

Nie ma takich rzeczy. 

Ja Ci pliki od kamera nie działają to szukaj na jakiś tureckich/ruskich forach, ale wątpię czy takie coś istnieje. 

Jakbym pomógł, to liczę na +   xD 

Opublikowano

Może jeszcze trade hacka Ci podesłać razem z OneHitKiller'em? I jeszcze jednorożca dorzucę. 

 

@AntyWarn

 

Nie ma takich rzeczy. 

Ja Ci pliki od kamera nie działają to szukaj na jakiś tureckich/ruskich forach, ale wątpię czy takie coś istnieje. 

Kolego nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj gdyż podlega to pod spam.

 

 

Do autora tematu . Kick hack żaden  nie działa (wiele testowałem )

Pisać kolorowo można na modzie od kamera : 

http://www.metin2mod.tk

Takiego wywalania z koła nie ma xD A teraz pytanie czy jakbyś miał serwer chciałbyś żeby Ci graczy ktoś z koła wywalał ? ;P

Na elite kick hack działał a bash panel zablokowali .

 

 

@Edit

Na kamerze jest taka opcja fajna że inaczej broń trzymasz i dzieki temu wywalać można troszke dalej + zwieksz szybkość machania ale to i tak nie to samo xD

BUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...