Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer za 400zł? - Opłaca się? Co na nim pójdzie?


Davczo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, znalazłem oferte takiego komputera, sprzedawca pisze że do internetu i gier typu BF3 jest dobry. Ja szukam do montowania filmów oraz grania w gry typu The Forest,Fifa World,Sims 3.

Pójdą one na nim?

 

 

PROCESOR: INTEL CORE 2 QUAD Q9300 4x2.50 ghz!
GRAFIKA: HD 4800 SERIES 512MB 256 BIT
PŁYTA GŁÓWNA: GIGABYTE EP35-DS4 ULTRA DURABLE 2
RAM: 2x 4GB CL.6 400MHZ DDR2
ZASILACZ: GEMBIRD 400 W BULK
OBUDOWA: CZARNA, DUŻYCH ROZMIARÓW Z DWOMA WIATRAKAMI O ŚREDNICY 9CM ORAZ 13 CM

 

 

 

 

210482191_5_644x461_komputer-do-gier-i-p

 

 

210482191_1_644x461_komputer-do-gier-i-p

Opublikowano

Z tego co tu widzę to możesz mieć problemy:

RAM: 2x 4GB CL.6 400MHZ DDR2 <<< Nie dość że DDR2 to o bardzo niskim taktowaniu.

GRAFIKA: HD 4800 SERIES 512MB 256 BIT << Jeżeli ma ona tylko 512 mb to granie w The Forest odpada.


reklama.png

Opublikowano

Ramami bym się tu najbardziej nie przejmował, karta graficzna mówi za siebie. Nie opłaca się go kupywać, lepiej dozbierać na coś lepszego.

                                                                             

Opublikowano

Co to dokładnie za karta graficzna??

 

 

Jeżeli to Radeon 4870, to nie jest źle, to nie są złe grafiki, wydajnościowo podobne do gtx-a 260

 

 

Jeśli to 4850, to troche gorzej, bo to wydajnosc gtx 250.

 

 

Ale tak czy inaczej nie jest źle.

 

 

 

 

Kompa bardzo opłaca się kupić. Choćby na części. Wart mysle z 7 stów na części.

Opublikowano

Co to dokładnie za karta graficzna??

 

 

Jeżeli to Radeon 4870, to nie jest źle, to nie są złe grafiki, wydajnościowo podobne do gtx-a 260

 

 

Jeśli to 4850, to troche gorzej, bo to wydajnosc gtx 250.

 

 

Ale tak czy inaczej nie jest źle.

 

 

 

 

Kompa bardzo opłaca się kupić. Choćby na części. Wart mysle z 7 stów na części.

700zl? z czego? procek ok 180zl reszta to syf

 

jak za 400zl to mozna kupic bo tragedii nie ma

Opublikowano

Up@ haha dobry joke! :)

                                                                             

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...