Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klawiatura i myszka po czasie pada.


BunZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, witajcie.

Od paru dni denerwuje mnie strasznie problem z myszką oraz klawiaturą.

Sprzęt generalnie jest nowy, posiadam klawiaturę mechaniczną niedawno zakupioną oraz myszkę logitecha, która ma już z rok.

Problem występuję generalnie gdy gram sobie w CS:GO i po czasie -/+ 20min zaczyna mi się ścinać myszka na moment (tak jakby odłączyła się od usb), po chwili wszystko wraca, ale ze zmienionym DPI, a co najlepsze w oprogramowaniu jest tylko ustawione 1 dpi. Po ok 15-30minutach od wystąpienia problemów z myszką wszystko trafia szlag. Podświetlenie w klawiaturce miga co pare sekund, a laser oraz led w myszce działa tylko na sprzęcie nic nie można robić. Po restarcie wraca wszystko do normy.

 

Zna ktoś przyczynę? Co może pomóc?

Dziękuje za pomoc,

pozdrawiam.

 

 

#edit

Właśnie przed chwilą myszka mi się zacięła na moment i był dźwięk jak z odpiętego USB.

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Jakieś inne propozycje?

Wiem tylko tyle, że po zrestartowaniu PC'eta jak miałem automatyczną instalacje oprogramowania to jakieś błędy wystąpiły, nie pamiętam już dokładnie. Były 2 złe i 1 dobry. v X X (od góry do dołu)

 

edit.

 

Hej.

Spróbuj wymienić baterię.

 
W laserowej myszce?
Może laser wymienie :(

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

 

W laserowej myszce?
Może laser wymienie :(

 

Każda myszka jest teraz laserowa... :rolleyes: Nigdzie nie napisałeś że jest to myszka przewodowa.  Możliwe że sprzęt już po prostu ma dosyć tak to teraz jest.

4139528549.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...