Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie parkoury zbudować?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje jeszcze z 5-10 parkour'ów do zbudowania a nie  mam pomysłu bo dużo już było wykożystane
*zły dział to sory i prosze o przeniesienie*
Każdy pomysł like  :P prócz tych które juz były wykożystane ^^

Profil Steam ---->  *Kliknij*


Chcesz posnapować? *-* Dodaj : gabryyy997

Opublikowano

Może jakiś Sylwestrowy parkour? :D Zawsze ładnie się to prezentuję i się wyróżnia co nieco. 

Opublikowano

Fajny może być np. podowdny parkour, albo po chmurach, można zrobić to na wiele sposobów, np.

- rozbity statek

- asteroida/meteoryt

- jakieś pomieszczenie z przyszłości

- cos w klimatach  średniowiecza

- samolot

- unoszące się grudki ziemi

- w lodowej jaskini po filarach z lodu

(co do trybów) :

- parkour z nagrodą (tak wiem proste i słabe ale gracze lubią :) )

- klasyczny

- sprintowy, zwolnisz = spadasz

- taki z niespodziankami, ze np. musisz kliknąć guzik, wysuwa się blok i jak najszybciej trzeba przeskoczyć przez ten blok

- zagadkowy, już mało pakrour ale np. masz jakieś zadanie do rozwiązania, jakieś logczne lub pytania

 

 

-= Jest pełno pomysłów i innych rzeczy, wystarczy odrobina kreatywności :) =-

Opublikowano

- Speed run nie zatrzymujesz się ale są też dalsze skoki

- Floating island skaczesz po wyspach ze skyblocka na jednej jest parkour z którego skaczesz na następną wyspę gdzie znajduję się następny parkour

- Szukanie w mieście początku parkoura a potem przejście go :)

- 90 stopniowe super hard :D

I może takie ze skoczniami, potkami użyj trampoliny lub Jump boosta :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...