Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ciekawy kanał o tematyce CS:GO ( OD GRACZA DLA GRACZA )


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam!
 
Chciałbym zaprosić Was na kanał poświęcony tematyce CS:GO. Pokazane tam zostają najlepsze akcję mojego kumpla, chociaż czasami pojawi się 
urywek/wybrana akcja kompana która wzbudzi jego podziw. Chwilowo posiada tylko 2 filmiki, jednak pracuję już nad kolejnym. 
 
Zapraszam do subowania, lajkowania i oglądania :)
Zaproś znajomych
 
Dla Ciebie to chwila, dla niego ogromna motywacja do działania!
 

https://www.youtube.com/watch?v=ybqlCQD5t_o

Kolejny filmik :) 

https://www.youtube.com/watch?v=Q5-NcIDWE8M

Ostatni mój filmik, jednak pracuje nad kolejnym. 

Powiedźcie mi czy idę w dobrym kierunku? Dobrze się ogląda? Co zmienić :)

Opublikowano

Jakość w porządku, głosu nie ocenię, bo go nie ujawniłeś :)

Muzyka czasem nie pasuje, ale da się to przeżyć.

Czasem jest za dużo efektów (m. in. tego migania)

Intro jest słabej jakości oraz jest za długie.

 

p.s. Trzech pierwszych filmów nie można obejrzeć poprzez forum ;)

f

Opublikowano

Nie wiem, ale u mnie działają te filmiki normalnie. Dziękuje Ci za opinię. Intro w kolejnym filmiku będzie krótsze :) W sumie nie wiem po co ujawniać głos we fragmovie :) 

Opublikowano

co byś poprawił w montażu? :) Uważam, że z filmiku na filmik ogarniam coraz lepiej. Jestem w tym bardzo zielony i niestety, wiadomo, kilka rzeczy ma prawo mi nie wyjść :D

 

Trening czyni mistrza tak to powiadają :)

Opublikowano

co byś poprawił w montażu? :) Uważam, że z filmiku na filmik ogarniam coraz lepiej. Jestem w tym bardzo zielony i niestety, wiadomo, kilka rzeczy ma prawo mi nie wyjść :D

 

Trening czyni mistrza tak to powiadają :)

Tak...tyle że zanim zrobisz coś co ma być dobre popracuj nad tym ;) typowe montaże trwają minimum 3 dni...wyslij mi klipy to może coś z tym zrobie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...