Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsza/najlepsze gra/gry MMO w jakie kiedykolwiek graliście.


Ahsavin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Tak jak w temacie. Ja zacznę:

CS 1.6- MMOFPS

Metin2- MMORPG

Rappelz- MMORPG

Cabal Online- MMORPG

NosTale- MMORPG

CrossFire- MMOFPS

Tibia- MMORPG

To są według mnie najlepsze gry, przy których spędziłęm najwięcej czasu.

1389013997-U952019.png

Opublikowano

FPS - Team Fortres 2 (824 godz. łącznie) i Left 4 Dead 2

RPG - Wiedźmin

MOBA - Magicka Wizard Wars

MMORPG - C9, Metin2 i WoW

Kooperacje - Orcs Must Die! 2

Mini gry - Icy Tower, Rewolt i Trackmania

Przygodówka - Abyss: The Wraiths of Eden

Racing MMO - Need For Speed World

Opublikowano

Witam! Tak jak w temacie. Ja zacznę:

CS 1.6- MMOFPS

Metin2- MMORPG

Rappelz- MMORPG

Cabal Online- MMORPG

NosTale- MMORPG

CrossFire- MMOFPS

Tibia- MMORPG

To są według mnie najlepsze gry, przy których spędziłęm najwięcej czasu.

Kurcze, nie wiem co powiedzieć o tej liście, chyba w nic w życiu nie grałeś.

 

Według mnie najlepsze gry MMORPG, w które grałem:

- Guild Wars (wszystkie kampanie)

- Guild Wars 2, świetne PvP i PvE, ciekawe Lore, przepiękna muzyka.

- World of Warcraft, świetne Lore, bardzo podobały mi się instancje, chyba mój ulubiony aspekt tej gry.

- MapleStory, 11 lat na rynku i nadal radzi sobie lepiej niż te ''next-geny'' itp. Świetny grind, dużo klas postaci, i coraz lepsze Lore (widać, że pracują nad nim)

- Dofus, najlepsza gra turowa w jaką grałem.

- Final Fantasy XIV: A Real Reborn, ta gra to mistrzostwo, świetny lvling, wspaniałe lore, niesamowita grafika i muzyka, grał bym w to obecnie gdyby nie to, że gra jest nastawiona na grę grupową, a ja raczej latam solo, ale na pewno powrócę jeśli MS2 okaże się klapą.

Opublikowano

DC Universe Online - gdyby nie P2W z biegiem czasu to gra byłaby genialna.

NFS: World - najlepsza ściganka mmo imo.

Guild Wars 2 - grałem na trialu, jedna z najlepszych :D

Left 4 Dead - nie trzeba tłumaczyć.

League of Legends - gdyby można tylko było grać dla funu to byłoby super.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...