Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z L#, nie loguje automatycznie na 'konto' HeheheM'a.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Aha no i jeszcze często wyskakuje 'Could not load/found file  config.xml '

Pomogłem? Nie zapomnij dać lajka, to mnie bardzo motywuje ;)

Opublikowano

Jeżeli program, nie zaloguje się od razu na moje konto, użyj tego : http://www.mpcforum.pl/topic/1344388-leaguesharp-no-authentification-omijanie-logowania/

Aha no i jeszcze często wyskakuje 'Could not load/found file  config.xml ' - błąd ten wyskakuje tylko wtedy, gdy program "Leaguesharp.loader.exe" zostanie niepoprawnie zamknięty.

QUhIR7.png

Opublikowano

Jeżeli program, nie zaloguje się od razu na moje konto, użyj tego : http://www.mpcforum.pl/topic/1344388-leaguesharp-no-authentification-omijanie-logowania/

Aha no i jeszcze często wyskakuje 'Could not load/found file  config.xml ' - błąd ten wyskakuje tylko wtedy, gdy program "Leaguesharp.loader.exe" zostanie niepoprawnie zamknięty.

Co do tego drugiego to chyba zadziała wyłączenie tego loadera poprzez proces systemowy, no ale nie wiem.

@Edit HeheheM chyba faktycznie coś jest nie tak, bo mi robi się to samo co prawda ja mam swoje konto, ja mogę się zalogować no ale inni mogą miec z tym problem.Program chcę sie aktualizować, a aktualizacja niestety stoi w miejscu po czym trzeba się logować na konto, spróbuje wyczyścić %appdata% i pobrać od nowa może zadziała.

­345mulx.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...