Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Mocny problem z komputerem - wiesza się, zrzuty pamięci fizycznej (BSoD)..


MCPlayG

Pytanie

Opublikowano

Witajcie!

Ostatnio mam PORZĄDNY problem z komputerem - otóż: ciągle mi się wiesza, resetuje, czy wyrzuca BSoD (Blue Screen of Dead). Nawet podczas pisania tego posta wystąpił ten problem.

 

Nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Problem wystąpił tak z du## (Przepraszam, że się wyraziłem). Ostatnio tak po prostu zaczęły się BSoDy z tego samego powodu. Jak pamiętam: DRIVER_NOT_LESS_OR_EQUAL (czy coś w tym stylu). Jak na chłopski rozum to zaktualizować sterowniki. Ale podczas włączania systemu (Jeszcze WinXP, ale już chcę instalować Win7, mam klucze itp.) często dzieje się sytuacja, że zawsze, W TYM SAMYM MOMENCIE komputer się wiesza. Dopiero po wybraniu opcji uruchomienia Windows normalnie wszystko idzie normalnie.

 

Wszystkie (a może i nie...) komponenty komputera:

OGÓLNE: http://screenshooter.net/100798229/geeipxo

PROCESOR: http://screenshooter.net/100798229/xmnbaps

PŁYTA GŁÓWNA: http://screenshooter.net/100798229/jivbjfc

PAMIĘĆ: http://screenshooter.net/100798229/uigyqyi

KARTA GRAFICZNA: http://screenshooter.net/100798229/qramrls

DYSK TWARDY: http://screenshooter.net/100798229/xseelau

KARTA SIECIOWA: http://screenshooter.net/100798229/mtbadbx

I KARTA DŹWIĘKOWA: http://screenshooter.net/100798229/shfwfle

 

SYSTEM (mało przydatne...): http://screenshooter.net/100798229/vnkwmvf

 

Cóż... to tyle.

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skoro sam nie potrafisz rozwiązać problemu ( godzinka  pracy przy systemie odświeżyła by go )  to najlepiej reinstalować system

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...