-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
MCPlayG
MCPlayG
Witajcie!
Ostatnio mam PORZĄDNY problem z komputerem - otóż: ciągle mi się wiesza, resetuje, czy wyrzuca BSoD (Blue Screen of Dead). Nawet podczas pisania tego posta wystąpił ten problem.
Nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Problem wystąpił tak z du## (Przepraszam, że się wyraziłem). Ostatnio tak po prostu zaczęły się BSoDy z tego samego powodu. Jak pamiętam: DRIVER_NOT_LESS_OR_EQUAL (czy coś w tym stylu). Jak na chłopski rozum to zaktualizować sterowniki. Ale podczas włączania systemu (Jeszcze WinXP, ale już chcę instalować Win7, mam klucze itp.) często dzieje się sytuacja, że zawsze, W TYM SAMYM MOMENCIE komputer się wiesza. Dopiero po wybraniu opcji uruchomienia Windows normalnie wszystko idzie normalnie.
Wszystkie (a może i nie...) komponenty komputera:
OGÓLNE: http://screenshooter.net/100798229/geeipxo
PROCESOR: http://screenshooter.net/100798229/xmnbaps
PŁYTA GŁÓWNA: http://screenshooter.net/100798229/jivbjfc
PAMIĘĆ: http://screenshooter.net/100798229/uigyqyi
KARTA GRAFICZNA: http://screenshooter.net/100798229/qramrls
DYSK TWARDY: http://screenshooter.net/100798229/xseelau
KARTA SIECIOWA: http://screenshooter.net/100798229/mtbadbx
I KARTA DŹWIĘKOWA: http://screenshooter.net/100798229/shfwfle
SYSTEM (mało przydatne...): http://screenshooter.net/100798229/vnkwmvf
Cóż... to tyle.
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.