Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu mam 3 głosowania na mapę pod koniec jednej mapy i zmiany z /codadmin


adam349

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

1.Jeśli chodzi o to pierwsze to na moim serwerze pod koniec mapy są 3 głosowania na mapę każde inne. Jak mogę to naprawić?

2.Czy mogę zrobić tak żeby komenda /codadmin była widoczna na czacie , w konsoli i w logach serwera?

Opublikowano

1. Pokaż plugins ini, zapewne masz włączony MapChooser, Galileo i bóg wie co jeszcze.
2. Na czacie jest standardowo chyba, że korzystasz z ukrywania wiadomości po "/", w konsoli musisz zastosować server_print.

yyj6bCh.png
"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad.
Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę
zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr"
 
~
Nathaniel Borenstein 

Opublikowano

Plugins.ini:

; -----------------------------------------
; Amx Mod X 1.8.2 | HLDS 2013 | Pukawka.pl
; -----------------------------------------
; AMX Mod X plugins
 
; Admin Base - Always one has to be activated
admin.amxx ; admin base (required for any admin-related)
;admin_sql.amxx ; admin base - SQL version (comment admin.amxx)
 
; Basic
admincmd.amxx ; basic admin console commands
adminhelp.amxx ; help command for admin console commands
adminslots.amxx ; slot reservation
multilingual.amxx ; Multi-Lingual management
 
; Menus
menufront.amxx ; front-end for admin menus
cmdmenu.amxx ; command menu (speech, settings)
plmenu.amxx ; players menu (kick, ban, client cmds.)
;telemenu.amxx ; teleport menu (Fun Module required!)
mapsmenu.amxx ; maps menu (vote, changelevel)
pluginmenu.amxx ; Menus for commands/cvars organized by plugin
 
; Chat / Messages
adminchat.amxx ; console chat commands
antiflood.amxx ; prevent clients from chat-flooding the server
scrollmsg.amxx ; displays a scrolling message
imessage.amxx ; displays information messages
adminvote.amxx ; vote commands
 
; Map related
nextmap.amxx ; displays next map in mapcycle
mapchooser.amxx ; allows to vote for next map
timeleft.amxx ; displays time left on map
 
; Configuration
pausecfg.amxx ; allows to pause and unpause some plugins
statscfg.amxx ; allows to manage stats plugins via menu and commands
 
; Counter-Strike
;restmenu.amxx ; restrict weapons menu
statsx.amxx ; stats on death or round end (CSX Module required!)
;miscstats.amxx ; bunch of events announcement for Counter-Strike
;stats_logging.amxx ; weapons stats logging (CSX Module required!)
 
; Enable to use AMX Mod plugins
;amxmod_compat.amxx ; AMX Mod backwards compatibility layer
 
; Custom - Add 3rd party plugins here
 
afkkicker2.amxx
 
amx_super.amxx
 
unbanmenu.amxx
 
admin_freelook.amxx
 
amx_adminmodel.amxx
 
aimbotdetect.amxx
 
automatic_knife_duel.amxx
 
Bullet_Whizz.amxx
 
bullet_damage.amxx
 
c4timer.amxx
 
polski_cs.amxx
 
deagsmapmanager.amxx
 
hpk.amxx
 
ultimate_ss.amxx
 
amx_parachute.amxx
 
timeprojector.amxx
 
grenade_trail.amxx
 
galileo.amxx
 
GHW_Weapon_Replacement.amxx
 
sillyc4.amxx
 
admin_spec_esp.amxx
 
vip.amxx
 
 
a /codadmin sprawdze jutro.
Opublikowano

Masz włączony 
Mapchooser, 
Galileo, 
NextMap. 

Instalując Galileo masz wyłączyć Mapchooser + NextMap.
Temu problem występuje.

yyj6bCh.png
"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad.
Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę
zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr"
 
~
Nathaniel Borenstein 

Opublikowano

Można coś jeszcze zrobić żeby komenda /codadmin była widoczna kto ją wpisuje, wpisałem tak jak kolega wyżej powiedział (w konsoli na serwie, i na samym serwerze), i nic sie nie stało. Można coś zrobić z tym?

Opublikowano

Można coś jeszcze zrobić żeby komenda /codadmin była widoczna kto ją wpisuje, wpisałem tak jak kolega wyżej powiedział (w konsoli na serwie, i na samym serwerze), i nic sie nie stało. Można coś zrobić z tym?

Standardowo każdy wpis na czacie się zapisuje w logach. 

Jeśli chcesz aby tworzyły Ci się wszystkie logi z konsoli włącz po prostu condebug. 

 

-condebug (do parametrów linii startowej serwera)

 

Po restarcie, całe zapisy z map z konsoli serwera będą zapisywane do tego pliku, także wszystkie rozmowy i inne pierdoły (u@, @@, @, @@@ etc.) będzie zapisywane i nic się nie przeoczy. 

 

Jedyna wada jest taka, że tworzy się jeden plik, przez co po dniu takiego serwera 32 sloty obleganego przez graczy, jest naprawdę kupa logu :) 

 

Jeśli chcesz zapisywać działania adminów to zastosuj bez zbędnego kombinowania to:

 

 

http://amxx.pl/topic/17178-admin-logs-12/

yyj6bCh.png
"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad.
Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę
zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr"
 
~
Nathaniel Borenstein 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...