Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Które pluginy mógłbym usunąć?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wznowiłem projekt mojego serwera. Mam już gotową paczkę pluginów. Jest ich trochę dużo, bo aż 41 ( 8S). Które z nich mógłbym usunąć aby zaoszczędzić trochę FLOPS :D? (mocy serwera)

Oto lista tych pluginów (założyć okulary ochronne):

 

 

AuthMe Reloaded
AzRank
Backpacks
BookRules
Custom Heads
BlockDisguise
AutoSaveWorld
ChestShop
ChestCommandsGUI
ColoredTags
Citizens
Reporter
Clearlagg
LibsDisguises
LegendaryMessages
Holographic Displays
Essentials
EssentialsChat
EssentialsSpawn
ProtocolLib
PlotMe
JukeLoop
Orebfuscator
HealthBar
NoCheatPlus
MultiVerse (Core i Portals)
LWC
Skript
TerrainControl
TreeAssist
Touchscreen Holograms
PlayerHeads
PlayerStatusSigns
PermissionsEx
OreBroadcast
ScoreboardStats
Vault
WorldBorder
WorldEdit
WorldGuard
pTweaks

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Zależy jaki chcesz serwer robić jeżeli SV to usuń LWC, OreBroadcast możesz zastąpić Skriptem

on mine of redstone:
loop all blocks in radius 6 above player:
if loop-block is redstone:
send "&c%player% znalazl %loop-value% redstone"
 
Powinno działać 

Reportem też sk możesz zastąpić itd...

Opublikowano

Zależy jaki chcesz serwer robić jeżeli SV to usuń LWC, OreBroadcast możesz zastąpić Skriptem

on mine of redstone:
loop all blocks in radius 6 above player:
if loop-block is redstone:
send "&c%player% znalazl %loop-value% redstone"
 
Powinno działać 

Reportem też sk możesz zastąpić itd...

i pozniej 5tps bo skript jest c*****y

 

 

// 

skript

legendary messages

playerheads

azrank

chestshop

autosaveworld

Dlaczego blezur broni non premium ? 

bo sam nim jest

Opublikowano

Ach no zapomniałem. Serwer FreeBuild :)

@2up 

No dzięki :) Skrypty umiem pisać, więc sobie poradzę. NoCheatPlus zostawię bo to na prawdę pomaga!

@MakaPaka666

Skript nie jest c*****y! 

LegendaryMessages - potrzebuję do zmiany niektórych wiadomości (śmierci od mobów, w essentials ani w spigot.yml nie da się tego spolszczyć)

PlayerHeads - muszę zostawić

AzRank - czasowe rangi to co?

ChestShop - jak inaczej mi proponujesz giełdę graczy zrobić?

AutoSaveWorld - posiadanie serwera bez backupa to marny pomysł. Czekam na dalsze propozycje :)

 

// Głównie to mi chodzi o usunięcie pluginów, które można zastąpić skryptami lub pluginów niepotrzebnych.

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Jeżeli chodzi o backupy to skryptom nie ufam. A jak zrobić PlayerHeads w skrypcie? Brzmi ciężko :P

 

@offtop 700 postów huhu :D

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

nie rób wszystkiego co popdanie w skrycpie, to tylko pogorszy wydajność.

Ogólnie najlepsze co możesz zrobić to odpalić timingi w spigocie, pozwolić działac serwerowi przez jakieś 20 minut, razem z graczami, a potem wkleić link z tymi timingami.

A tam będzie ładnie opisane, co i jak laguje.

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

A kurde o tym w sumie nie pomyślałem.. Aktualnie w skryptach mam następujące rzeczy: blokada bicia na fly, cenzura (przekleństwa, spam), czat (czyszczenie), prezent (jeden losowy) i report. OreBroadcast całkowicie wywaliłem, chcę żeby mój serwer był oryginalny :). Chcę zaoszczędzić tyle FLOPS bo chcę wgrać autorskie mini gry niedługo. To coś można jeszcze wywalić?

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Ach no zapomniałem. Serwer FreeBuild :)

@2up 

No dzięki :) Skrypty umiem pisać, więc sobie poradzę. NoCheatPlus zostawię bo to na prawdę pomaga!

@MakaPaka666

Skript nie jest c*****y! 

LegendaryMessages - potrzebuję do zmiany niektórych wiadomości (śmierci od mobów, w essentials ani w spigot.yml nie da się tego spolszczyć)

PlayerHeads - muszę zostawić

AzRank - czasowe rangi to co?

ChestShop - jak inaczej mi proponujesz giełdę graczy zrobić?

AutoSaveWorld - posiadanie serwera bez backupa to marny pomysł. Czekam na dalsze propozycje :)

 

// Głównie to mi chodzi o usunięcie pluginów, które można zastąpić skryptami lub pluginów niepotrzebnych.

AutoSaveWorld mógłbym zastąpić jakimś SimpleBackup'em lub innym AutoBackupem np., który od raz u zapisuje ci cały world, nether, players w .rar z danego dnia oraz stanu serwera na FTP.

Opublikowano

Okej zastąpie zaraz.. Czekam na dalsze propozycje (lajki dam na końcu :P )

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Wszystkie mozesz usunąć, i napisać autorskie :)

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

@.eNdox

Bardzo mi pomogłeś dzięki.. Warna bym dał w nagrodę za offtop.

Czekam na dalsze propozycje.

 

//Troszkę pousuwałem i pododawałem. Aktualnie jest 40 pluginów:

 

 

AuthMe Reloaded
AzRank
Backpacks
BookRules
Custom Heads
BlockDisguise
SmileyChat
ChestShop
ChestCommandsGUI
ColoredTags
Citizens
SimpleBackup
Clearlagg
LibsDisguises
LegendaryMessages
Holographic Displays
Essentials
EssentialsChat
EssentialsSpawn
ProtocolLib
PlotMe
Rate of XRay
HealthBar
NoCheatPlus
MultiVerse (Core i Portals)
LWC
LogBlock
Skript
TerrainControl
TreeAssist
Touchscreen Holograms
VoxelSniper
PlayerHeads
PermissionsEx
ScoreboardStats
Vault
WorldBorder
WorldEdit
WorldGuard
pTweaks

Coś jeszcze mogę usunąć bo jest niepotrzebne? Na skrypty nie chcę zamieniać bo mam ich 10 (z czego 1 potężny) i boję się o wydajność.

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...