Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alistar - opłaca się to mainować ?


MateuszKerlin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zagrałem sobie ostatnio 20 meczy alistarem i spodobał mi się w ch**.

Jaki ali jest najlepszy ad top, ap mid czy support bot.

Da się tym cokolwiek ugrać? Chodzi mi o to czy w obecnej mecie można nim grać.

Opublikowano

Zagrałem sobie ostatnio 20 meczy alistarem i spodobał mi się w ch**.

Jaki ali jest najlepszy ad top, ap mid czy support bot.

Da się tym cokolwiek ugrać? Chodzi mi o to czy w obecnej mecie można nim grać.

Oczywiście, że w obecnej mecie można nim grać :D Postać, która się nadaje praktycznie na każdą linie TOP - Mega tank, Support oraz nawet na MIDA pod Full Ap można nim grać :D

­

Opublikowano

Krowa jest dobrym supportem, ale są lepsze. Połączenie q+w jest mocne zarówno na linii, jak i w teamfightach. Jeśli dobrze pchniesz adc w swój team tą kombinacją, prawdopodobnie wykluczycie go z walki (bo umrze). Alim idziesz tanka, reliktowa tarcza to item dla niego. Musisz też kupić mobilitki bo jest naprawdę dobry. A ult? Pozwala tankować wszystko. Wieże, smoki, damage. Ult, randuin i ze dwa itemki tanka pozwalają przeżyć Alistarowi b. długo

Opublikowano

Pewnie, że się opłaca mainować tak silną postać. Na lcs ciągle banują Alistara i dziadka :D

tak bylo w sezonie 4, w sezonie 5 nie bylo zadnego poważnego turnieju (nie no byl expansion turnament EU&NA i nikt zileanem czy krowa nie gral)

jesli juz to na supie mejnuj bo wnosi niezle cc do teamu, tankowatosc i przy czym pozwoli adc przezyc laning phase

­

Opublikowano

grajac vayne mialem yasuo na midzie ktory przegral na alistara mida . Alistar 20 minuta 14/3 sciagal mnie na Dfg +W+Q wiec pozdro ...

tak oplaca op tank i mocne combo z vayne ma w dodatku

Opublikowano

nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze niedawno alistar na topie był potęgą, głównie przez jego dobry sustain

Opublikowano

Oczywiście że się opłaca, na suppie ma b.dobrą synergie np z vayne ( z resztą dość średnią, ale i tak robi swoją robotę)na topie pod ad tanka też dobrze się sprawuje, na midzie pod ap jest kosą (jeśli ogarnia się combo), co do jungli to nie wiem bo osobiście nie grałem/widziałem byka na nowej jungli.

DR5ChPt.png

Opublikowano

Wszystko się ogólnie opłaca mainować. Pewnie bardzo dobry support z lucianem czy pod sivir/caitlyn

@1361622928-U485574.pngAdrianovskyy Do Sivir czy Caitlyn oczywiście Alistar jest wyśmienity, aczkolwiek do Luciana już zbytnio nie, ponieważ Lucian potrzebuje supporta który przyciągnie lub zestunuje typu : Leona, Blitz, Tresh. Aczkolwiek ja mainuje Luciana już kilka miesięcy i tylko raz spotkałem Nautiliusa jako Supporta.... I współpracowało mi się wyśmienicie :)

 

To już może zależy od gustu ;)

34xi1itwtu8v.png

Opublikowano

Caly czas nim gram i powiem nie żałuję. Glownie gram nim na supp lecz jesli ktoś zabierze mi supporta (1% gier) to wtedy lecę nim na mida pod ap. Rylai - rabadon - dfg - void staf - lich bane / mask

Oczywiście skladam różnie w zależności od tego na kogo i z kim gram. a pod supporta buduje FoTM - wardownik - mercury z niebieskim ulepszeniem -

a) heroid jesli mamy dobre ad

B) Kielon jesli mają mocne ap

c) lodowe serce jesli mają mocny as/ad

potem jakieś itemy zeby hp więcej i odpornosci ale to juz różnie

 

W platynie wygrywam nim około 70@ gier

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...