Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TUTORIAL HEHE, VOLIBOT + AUTPLAY (#L)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z racji, że nikt iaramem się nie podzielił, znalazłam inny sposób na levelowanie smurfa

 

1. Pobieramy volibota - http://volibot.com/pages/download.html 

2. W pliku config ustawiamy wszystko względem naszych upodobań

3. W pliku accounts wpisujemy nasze dane + tryb gry, w którym chcemy aby nasz bot grał 

username|password|INTRO_BOT (na przykład, można zmienić) 

 

http://www.joduska.me/forum/topic/8836-updated-421-autosharpporting-autoplay-support-bot/pobieramy ten skrypt, zaznaczamy

 

koniec :) 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

Okej, przyda się, dzięki :D. Pora odpalić smurfa na VM i iść grać rankedy na swoim 

Też to miałem na myśli :D

Opublikowano

@EsKaCz

Ja mam stary problem z ligszarpem tylko bo volibot mi normalnie odpalił kilka gierek ale ligszarp gral tylko. W jednym.  Do reszty sie

W e nir zainjectowal i afczyla ;/

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Naturus na jakiej mapce najlepiej by ugrał? :D

O chuy, ale ja jestem głupi :D Arama nie zagra i tak bo to assembly który gra supportami a nie zawsze wylosuje się supp.

Zostaję tylko 5v5 bo 3v3 i supp... :D

I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

Opublikowano

Trzeba volimisia czy można inną postać?

Trzeba takimi postaciami: Sona, Nami, Nunu, Morgana, Leona, Janna, Braum, Blitz, Annie, Alistar :D

Volibot to tylko autoqueuer -.-

I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

Opublikowano

jak to dziala? download sie usunał?

Jaki download ziomuś.. chyba zaraz zrobie poradnik normalnie jak dodawać skrypty do sharpa, bo te pytania co wy zadajecie są na poziomie mojej babci korzystającej z komputera. ;x

­345mulx.jpg

Opublikowano

A co zrobić, żeby po zakończonej grze też sam kolejke odpalał itd? Bo jak gra się skończy to muszę od nowa ręcznie go włączać itd..

 

edit

 

juz dziala. 13/0 na graczach tą annie mi zrobiło xD

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Mam do Ciebie pytanko. Chcę sobie zrobić tak, aby grało mi na kilku kontach naraz (w wiadomych celach :D) w pliku accounts mam zaznaczyć pasy dla wszystkich kont, czy muszę kopiować folder i robić dla każdego osobno?

Opublikowano

Z racji, że nikt iaramem się nie podzielił, znalazłam inny sposób na levelowanie smurfa

 

1. Pobieramy volibota - http://volibot.com/pages/download.html 

2. W pliku config ustawiamy wszystko względem naszych upodobań

3. W pliku accounts wpisujemy nasze dane + tryb gry, w którym chcemy aby nasz bot grał 

username|password|INTRO_BOT (na przykład, można zmienić) 

 

http://www.joduska.me/forum/topic/8836-updated-421-autosharpporting-autoplay-support-bot/pobieramy ten skrypt, zaznaczamy

 

koniec :)

Tutorial dobry.

 

download volibot'a : https://mega.co.nz/#!D9UFwCBB!4q3TdDW6VWOIlkh0o0W_B_HRMWROPOc6SfNDFwFQJmg

I możesz od razu dać skan : https://www.virustotal.com/pl/file/9f2ffcff6d8a2416d84be6ea65a9c74caa8be0feddc32956545437aee9f71df8/analysis/1420021339/

QUhIR7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...