Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

[Q] Brak możliwości zainstalowania win 7 (BIOS)


hugo-DO&SF-

Pytanie

Opublikowano

Cześć. Kupiłem ostatnio Lenovo G50-30 (lipa troche ale za moje fundusze to akurat ten lepszy). Wsadziłęm botowanego penka i nic... Czytam cos u wujka i dużo osób pisze że nie ma wgranych sterowników USB więc skminiłem płytke z win XP (jak by juz był jakiś system to już z górki) ale jest problem bo płytka też nie odpala..

Dam wam zdjęcia (nistety niskiej jakości) w załączniku.

 

 

Za pomoc oczywisci limik lajków i moja wdzięczność :).

 

 

 

post-380741-0-04890900-1419866136_thumb.jpg

post-380741-0-53783900-1419866142_thumb.jpg

 

 

 

Wersja BIOS v5.0. Jeśli trzeba będzie instalować od nowa to prosze napisac jak bo nigdy tego nie robiłem :)

 

PS. Wybaczcie za błędy - pisze z tableta

 

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takiś madry :)

Umiem ustawić aby odczytywał pendrive/cd w BIOS o to chodzi ze to nie działa.. (2 zdjecie jeśli odpale bez niczego zaś 1 gdy jest  pendrive)

Żadko kozystam z płytek więc żadnej prócz 2000 nie posiadam. Zawsze instalowałem z pendirve i działało ale tutaj nie chce. A instrukcja typu włóż baterie-> włącz-> brawo za wiele mi nie pomoże :).

Opublikowano

no to sobie ustaw w biosie na botowanie z cd albo wybierz przy starcie napęd CD

 

skoro kupiłeś nowy to naucz się czytać instrukcję obsługi najpierw

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

skoro ci nawet nie botuje z USB to

- albo nie ustawione botowanie z USB

- źle nagrany pen

- nie wykrywa pena

to ze działa na innym sprzęcie nie znaczy że musi i na tym !

 

zmień pen, naucz się nagrywać płytki botowalne na pena  ( polecam rufus , działa każda nagrana BOTOWALNA płytka CD czy DVD )

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...