Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Far Cry 4 - bug z pozycją gracza na mapie


Vertek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, chciałbym prosić was o pomoc w związku z grą far cry 4. Od jakiegoś czasu po prostu strzałka wskazująca moją pozycje zwariowała, pokazuje mi, że jestem na samej górze mapy, tam gdzie nie mogę być (za mostem) a tak naprawdę jestem gdzieś na dole (sprawdzałem po minimapie i rzeczach, które mnie otaczają. Jeżeli zaznaczę punkt orientacyjny to pokazuje mi drogę na mapie poprawnie mimo, że strzałka jest na samej górze to i tak żółta linia zaczyna się od miejsca, w którym jestem, natomiast jeżeli patrzę na minimapie to jest tylko prosta strzałka o długości 1/5 całej minimapy i tyle...

 

Spotkał się ktoś z czymś takim? Grać można, lecz to naprawdę jest niewygodne, muszę zaznaczać punkty orientacyjne i sprawdzać gdzie jestem bo dla mapy na "M" jestem cały czas na samej górze.

 

624411419782512495165.png

 

Sory za zdjęcie ale na lepsze nie miałem nerwów :D

Jedyny działający bot do Gladiatusa 2015!!!

https://www.facebook.com/Gbot.vertek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...