Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Którą postać opłaca się mainować?


Cwieku2406

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka miałem małą przerwę spowodowaną zepsuciem się mojego laptopa ale już wróciłem i nie wiem kto teraz jest na tyle dobry żeby zacząć go mainować. Mam:

-Alistar

-Annie

-Blitzcrank

-Garen

-Jax

-Master Yi

-Orianna(mój wczesniejszy main)

-Ryze

-Singed

-Tristana

-Udyr

-Xin
 

Opublikowano

Zalezy gdzie chcesz grac :D

W twoim champion pool widze tylko

2 moze 3 postacie warte mainowania (oczywiscie to moje zdanie), wiec tak:

- annie (wszechstronna, mid, supp, top), jak nauczysz sie castowac combo tak jak bol, czy l#, to latwo mozesz carrowac.

- orianna - posiada mechanike kulki, przez co nie znudzi Ci sie tak szybko.

Na Twoim miejscu dokupilbym wiecej postaci z mechanika, nwm, np. yasuo, azir, lee...

­Keelah se'lai

Odkrywca
Opublikowano

Nie mainuj jednego championa. Ban i już po Tobie. 
Ogarnij sobie z 2/3 championy ulubione na linie.  Dodam też coś od siebie, może Ci przypadnie do gustu. 

Top, ja lubię Maokai'a, Alistara, Riven i Shena. 
Jungle, Lee Sin, Udyr, Jarvan
Mid, Fizz, Orianna, Ahri,
Adc. Lucian, Vayne, Ez, Jinx (tristany nie lubię, bo dla mnie ma zbyt sztywny movement w early)
Supp, Annie, Thresh, Morg 

Opublikowano

To tak:

Top: Xin i Jax

Julngla: Udyr

Mid: Orianna, Annie

ADC: Trista

Supp: Blitz

Ja bym na twoim miejscu pograł tymi postaciami.

759081466790725720585.png

Opublikowano

Zależy na jakiej linii lubisz grać :)

Dokup jakąś postać z dobrą mechaniką typu yasuo, zed, lee

Z tych co ty masz to jedynie annie/ori/jax nadaje się do carry'owania gier.

aqu1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...