Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę GM / TGM na serwerze Dedykowanym / Hamachi


??WarumHure??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam wam Tego Pana grałem na jego serwerze i było z*********e no ale niestety upadł z powodów braków finansowych 

75c2377d0268a.png


Opublikowano

Spoko typek, zna się na tym bardzo dobrze. Miałem przyjemność grać na Jego serwerach i panował tam ład i porządek. W kwestiach technicznych też wiele potrafi, więc jak najbardziej polecam. Jeżeli szukacie porządnego GM'a z doświadczeniem, miłego, spokojnego, który może pomóc przy ewentualnych błędach czy bugach, to idealnie trafiliście. Dużym +'em jest to, że dużo siedzi przy kompie, więc w roli GM'a wypełniał by swoje obowiązki idealnie (wiadomo, że zawsze nie każdy GM może być w momencie gdy jakiś gracz coś tam potrzebuje zgłosić czy coś ;p), a przy dostępności Warum'a nie było by z tym problemu ;)

Tak jak mówiłem, ogarnięty typek, polecam w 100% :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie przekonuje mnie twoja aplikacja, jak wielu także i Ty napisałeś największa głupotę jaką można napisać w doświadczeniu.. Czyli ile grasz w metina i znajomość komend, a to nie daje Ci żadnego doświadczenia.. NIE POLECAM z tego względu.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...