Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Telefon dotykowy do 700zł


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takich tematów były setki...

Tak tak dobrze to wiem :)

 

 

1. Może zacznę od pierwszego pytania.

Obecnie mam Lumie, jakiś czas temu zbiłem szybkę, oddałem więc do oryginalnego serwisu Nokii, wymienili mi zapłaciłem wszystko sprawnie poszło.  Ale jakiś czas temu w mojej Nokii zdarzył się chyba fabryczny błąd, spotykany w co drugim modelu, zepsuł się przycisk blokady oraz odpowiedzialny za regulacje głośności. Telefon jest jeszcze rok na gwarancji. Czy uwzględnią mi tą usterkę na gwarancji czy jednak wymiana wyświetlacza (przypomne w renomowanym serwisie) poskutkowała utratą gwarancji? 

 

 

2. Drugie pytanko zawarte w temacie. 

Telefon dotykowy do 700zł.

Moją uwagę zwróciły 3 modele

LG G2 Mini do którego jestem najmocniej przekonany.

LG L90

Motorola Moto G - mimo świetnych parametrów paskudny wygląd i design mnie odrzucają.

Co sądzicie o podanych 3 telefonach ?

Maciej jakieś własne propozycje ? 

Opublikowano

 

LG G2 Mini do którego jestem najmocniej przekonany.

LG L90

to dwa te same smartfony, jedyne co to L90 ma przyciski pod ekranem, a G2 mini na. 

Osobiście nie brałbym żadnego z nich.. 

Weź Moto G, za tą cenę masz już wersje LTE (ze slotem na microSD) nie zawiedziesz się, w rzeczywistości smartfon wygląda lepiej, a i tak pewnie kupisz jakiegoś case na niego. Ekran moto G > ekran LG. 

lownfast

Opublikowano

Oglądałem recenzje Bartka Kułakowskiego oraz pana z Mobizilli i oboje twierdzą podobnie jak ty

Te 3 smartfony to podobna półka cenowa, podobne parametry.

W Moto G nie podoba mi się absolutnie design. Jest szpetny

Jest też kilka innych minusów które mnie odtrącają. 

Wiem że ten telefon oferuje świetny ekran.

Ale tak się nim zraziłem że trudno będzie mnie przekonać. 

 

A co sądzicie o dwóch które wymieniłem ? 

Ewentualnie jakieś nowe propozycje ?

Doszukałem się chwalonego ostatnio HuaWei Ascend g6

Opublikowano

Jeśli chodzi o G2 Mini, to czemu ten kicz wszyscy chwalą ? 

I mógłby ktoś pomóc z pierwszym pytaniem ? 

Opublikowano

 

 

Nokii zdarzył się chyba fabryczny błąd, spotykany w co drugim modelu, zepsuł się przycisk blokady oraz odpowiedzialny za regulacje głośności. Telefon jest jeszcze rok na gwarancji. Czy uwzględnią mi tą usterkę na gwarancji czy jednak wymiana wyświetlacza (przypomne w renomowanym serwisie) poskutkowała utratą gwarancji? 

Gwarancji nie tracisz, wada fabryczna to wada fabryczna. Zadzwoń do serwisu, dogadaj się i odeślij nokie.

 

 

Jeśli chodzi o G2 Mini, to czemu ten kicz wszyscy chwalą ?  

bo ludzie nie mieli lepszego smartfona w dłoni. 

lownfast

Opublikowano

A czym się różnią 

Motorolo Moto G

Od Motoroli Moto G 2nd verision ? 

 

Bo widze że wypuścili jakiś telefon z poprawkami. 

Motorola kosztuje 500zł na prawdę nie znajde nic lepszego nawet używanego za 700 ? 

Bo jednak budżet mam ciut zasobniejszy

Spodobał mi się Lg g3s

Opublikowano

G3s który kosztuje 900zł i jest przereklamowany? Widzę że jedyną rzeczą którą się kierujesz, to wygląd smartfona. 

W cenie G3s masz: Xperia Z, Nexus 4, Xperia Z Ultra - które są o niebo lepsze od G3s.

 

Celowałem w budżet do 700zł, a nie ponad 700zł. Do Moto G 2014 warto dołożyć, jest tańszy o 200zł G3s a śmiałbym powiedzieć że jest lepszy. 

Do 700zł TYLKO Moto G LTE (nie zwykła!)

lownfast

Opublikowano

Co ty mi tutaj za cuda wymyślać 

Moto G kosztuje koło 500zł a mój budżet jest znacznie większy

 

G3S

Z

Nexus

Można dostać za 700-750zł

Widzę że się nie dogadamy. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...