Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# 4.21 BETA temat zbiorczy: Co na jaką linie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mid: Syndra, Katarina na SelicexReligion

Jungle: Vi

Adc: Marksman( vayne) lub tristanka, nie wiem jak z jinx nie testowałem

Supp/top:  tu ci nie powiem, bo sam się zastanawiam

­345mulx.jpg

Opublikowano

na mida Syndra, Kata, Ahri na xSaliceReligionAIO

Supporty prawie wszystkie na support od h3h3, polecam Thresha, Janne.

Na adc Vayne, Jinx, Twitch na marksmanie 

Top chyba na razie Ryze 

Opublikowano

DevCassio nie działa mi poprawnie,załadowałem Evada i DevCassio i jakoś się buguje,gdy uciekam od przeciwnika na low hp nie używa ulti by go zatrzymać,jedynie evade coś tam próbuje unikać,ale też nie perfekcyjnie.Jestem newbie i jakby ktoś mi pomógł w prawidłowej konfiguracji tego to będę wdzięczny.

Opublikowano

A RivenSharpV2 ugra coś ? Czy gówno i lepiej czekać na kurisu ?

Sprawdź czy wg. ciebie warto ja czekam na Kurisu ;) dla upierdliwych yolo riven jest gorsza przynajmniej wg. mnie gorsze combo i ult za każdym razem nawet gdy masz 100% na killa.

Opublikowano

Corki na Marksmanie wymiata ADC z Ogromnym Burstem chyba najlepszy w obecnej mecie.

Nerf na czas lotu Q dużo nie zmiania, a nie oszukujmy się Corki ma DMG, Ucieczkę i Spory Range Spelli.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...