Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

male info o L#


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z racji że jestem w posiadaniu dostępu to bety :D postanowiłem podzielić się z wami małym info odnośnie skryptów które testowałem

DevCassio - działa

Kalista - Bound for Eternity - działa

xSalice's Religion - nie ładuje się a jak się załaduje to się zawiesza i wyskakuje bugsplat

VallySKO Gnar - nie działa

Kurisu's Riven - farma nie działa combo ok

Ze-D is Back V2 - działa

YasuoSharpV2 - nie rzuca tornada a tak to działa ok

KarthusSharp - działa

xQx | LeBlanc -działa

JayceSharpV2 - działa

evade - dział

marksman- bugsplat

 

zdążyłem na razie przetestować tylko te

co do update L# od osoby od której mam bete mam info że najpewniej w poniedziałek dopiero będzie update

to tyle jak przetestuje inne to dam update tematu

Opublikowano

a masz info czy będzie udostępnione dla all, czy tylko dla donatorów? 

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

nie troll...

ale pewnie ilość czasu straconego na pisanie bezsensownych postów stawia Cię w świetle kogoś "wiarygodnego"

 

Evade# działa pięknie (zapomniałem dopisać wcześniej)

marksman - bugsplat

Opublikowano

nie troll...

ale pewnie ilość czasu straconego na pisanie bezsensownych postów stawia Cię w świetle kogoś "wiarygodnego"

 

Evade# działa pięknie (zapomniałem dopisać wcześniej)

marksman - bugsplat

Screeny? Ahh tak pewnie nie masz, bo jesteś kurwą i trollem.

Gdzie Modzi, gdy są potrzebni?

Opublikowano

nie troll...

ale pewnie ilość czasu straconego na pisanie bezsensownych postów stawia Cię w świetle kogoś "wiarygodnego"

 

Evade# działa pięknie (zapomniałem dopisać wcześniej)

marksman - bugsplat

Jakiś dowód, że faktycznie masz dostęp do sharpa czy nie bardzo :)?

­345mulx.jpg

Opublikowano

nie troll...

ale pewnie ilość czasu straconego na pisanie bezsensownych postów stawia Cię w świetle kogoś "wiarygodnego"

 

Evade# działa pięknie (zapomniałem dopisać wcześniej)

marksman - bugsplat

hehe to fajnie ze hellsing na streamie pykal na marksmanie 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nie troll...

ale pewnie ilość czasu straconego na pisanie bezsensownych postów stawia Cię w świetle kogoś "wiarygodnego"

 

Evade# działa pięknie (zapomniałem dopisać wcześniej)

marksman - bugsplat

owszem, stawia w takim świetle, bo widząc co ktoś pisał przedtem, można określić czy ziomkowi choć troche można wierzyć :) Ushera? naśladowca tego agenta? xD

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

Skąd to masz?! Tobie też wysłał HeIIsing? Mówiłem mu, żeby nikomu więcej nie wysyłał tej bety ;/ Zaraz wszyscy będą na becie grać, a nie po to jest zrobiona... miała służyć tylko do testów....

Opublikowano

Małe info o update: obecnie wszystkie posty, wpisy na SB, cokolwiek nawiązujące do tekstu joduskame a propos update wychodzącego dzisiaj w nocy są kasowane natychmiastowo oraz historia SB została wyczyszczona. Co to znaczy chyba każdy jest w stanie się domyślić.

 

Co do tematu to troll, Hellsing grał na marksmanie na streamie, pewnie to alt ushera

gaz6nk8koin4.gif

 

Opublikowano

ja go poczulam gdy ujrzalam te slowa: Z racji że jestem w posiadaniu dostępu to bet

XDDDD

A ja nadal uważam, że on ma racje bo to sam joduska, tylko nie przyznaje się do tego żeby mu nie spamowali ;/

­345mulx.jpg

Opublikowano

szkoda mojego czasu skoro wszyscy myślą że to troll

screenem też was nie uraczę bo tylko zawiedlibyście się brakiem wielkiego czerwonego napisu "CLOSED BETA"

a streama nie oglądałem 

miłego czekania na update cebulaczki :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...