Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MultiCraft


koksik3825

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


IP: multicrafts.maxc.pl

---

Sloty: 20

---

Typ: Survival PVP Skywars Gildie

---

PvP: Tak

---

Premium: Nie

---

Nether: TAK

---

Potwory: Tak

---

Zwierzeta:[/b] Tak

---

Whitelist:[/b] Nie

 

Administracja

Koksik3825

Sollace5791

Pango

 

 

Opublikowano

To tak:

 

- Po co robocie multikonto by sobie opinie wystawić

- Podanie to żart?

- Zero informacji

- Zero screenow

- Serwer to jakieś dno... Nic nadzwyczajnego.

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

Opublikowano

To tak:

 

- Po co robocie multikonto by sobie opinie wystawić

- Podanie to żart?

- Zero informacji

- Zero screenow

- Serwer to jakieś dno... Nic nadzwyczajnego.

 

 

Multikonto ?   

matiam13 ma 121 postów jak byśmy  tyle nabili tak szybko ?

 

Screen Się usunął

 

a tak wgl to ty pewnie co chciał serwer na skyblock przerobić ?

Opublikowano

Nie mam zamiaru się z tobą kłócić. Po twoim teraźniejszym zachowaniu sądzę, że masz max 14 lat i nie wiesz co to znaczy "zachęcić a nie odstraszyć gracza"... Coś Ci nie pasuje w skyblockach? Mi może np nie pasować to, że jest pełno tych PvP, gildii, survivali, frakcji ale jakoś nikomu tak chamsko nie odpowiadam.

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

Opublikowano

Serwer taki sam jak inne, a nawet gorszy. Zero informacji i screenów.

Nazwa nie powala, spawn do niczego po prostu.

Chat również brzydki i mało graczy.

 

Nawet nie wbijałeś

Nie mam zamiaru się z tobą kłócić. Po twoim teraźniejszym zachowaniu sądzę, że masz max 14 lat i nie wiesz co to znaczy "zachęcić a nie odstraszyć gracza"... Coś Ci nie pasuje w skyblockach? Mi może np nie pasować to, że jest pełno tych PvP, gildii, survivali, frakcji ale jakoś nikomu tak chamsko nie odpowiadam.

 14 ? mam skończone  15 ty masz jakieś 7 max a skyblock jest stary i nudny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...