Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Z tagiem gildii na czacie - Jego brak.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Tak jak w temacie mam problem z brakiem tagu na czacie.

Kiedyś się z tym uporałem trzeba było do "format:"  dodać kawałek z factions , ale teraz tak nie działa :/
Mam wersję 1.8 serwera

Proszę o pomoc i wielkie THX !

142740.gif

Opublikowano

On napisał że kiedyś miał factions ale nie napisał że teraz go ma :)

Podaj nazwe pluginy na frakcje :)

FunnyGuilds w format wstaw {TAB}

A w Faction nie wiem xD

 

 

Opublikowano

On napisał że kiedyś miał factions ale nie napisał że teraz go ma :)

Podaj nazwe pluginy na frakcje :)

FunnyGuilds w format wstaw {TAB}

A w Faction nie wiem xD

Tak jest nim Factions :P . Sprawdzę post Andiego i dam znać ;)

142740.gif

Opublikowano

Chyba mam rozwiązanie .

Co może robić jeszcze oprócz essentials zmianę czatu ?
Mam nick i rangę a pomiędzy nimi < > , gdzie w format essentials nie mam < > .

Mówię Wam że mam spigota !

142740.gif

Opublikowano

Jeśli masz w permissions prefiksy ustawione to się może bugować z essentials.

i chyba to jest odpowiedź chociaż w starszych wersjach działało.

Zmieniony mam na FunnyGuilds i też na {TAG} nic nie działa

142740.gif

Opublikowano

U mnie na serwerze spigot też nie działał tag w funnyguilds ale po dodaniu {TAB} wszystko jest ok.

Pokaż mi cały essentials chat.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...