Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powie mi ktos o co dzisiaj chodzi na rankedach ?


FastFlash

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czasami zdarzają się takie dni w których nie da się nic wygrać. Ja ostatnio miałem 10 przegranych meczy z rzędu :(

759081466790725720585.png

Opublikowano

Dzisiaj? Chyba od 2 sezonów. Od końcówki 3 sezonu Lol schodzi w dół, pełno debili i dzieci, którym nudzi się w domu i chcą komuś popsuć grę. Presezon jest najgorszy, tak samo, jak i normalny sezon. Z tym nic się nie da zrobić, to jest podstawa każdego MMO i Moba. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Tylko że pierwszy raz tak mam na rankedach, nie mam gdzie grać bo mi zmienili jungle i według mnie to jest gówno.

Opublikowano

Tylko że pierwszy raz tak mam na rankedach, nie mam gdzie grać bo mi zmienili jungle i według mnie to jest gówno.

 

Jungla stała się o wiele trudniejszym aspektem, niż była dotychczas. Albo mid albo jungla zostaje do wycarrowania gier. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

~Przedsezon - każdy robi wyjebe na rankedy

~Święta - wolne od pracy, szkoły...

 

jednymi słowy najgorszy czas na granie rankedów  :D

Opublikowano

No tez nie wiem, na Jayce nie wiem co kupować, dopiero go kupiłem, na Lee także nie wiem co a Nidala była grana na supporcie.

Specjalista
Opublikowano

Więc też dzisiaj trafiłem i wczoraj i codziennie na takich graczy, ale to jest mechanika Rito gówno robią byle hajs mieć są lagi, cheaterzy, trolle a oni wyjebane, no ale trudno hajsu już na lola nie wydaję, a pewnie zaraz przestanę grać bo i tak nie ma po co, tylko strata czasu i nerwów a satysfakcja czy przyjemność z gry jest równa 0
Wesołych. 

Opublikowano

No tez nie wiem, na Jayce nie wiem co kupować, dopiero go kupiłem, na Lee także nie wiem co a Nidala była grana na supporcie.

jak sie nie wie co budowac to sie sprawdza na necie chociazby, polecam :) 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

Jak to co sie dzieje :D ? L# nie działa i większość ludzi z rankedów grać nie potrafi :P To się dzieje

ludzie z mpc najlepsi w tworzeniu teorii chorych... na pewno w kazdej grze od czasu gdy L jest outdated typek spotyka wiecej feederow, ja p******e:) 

 

czasem ma sie taki dzien, unlucky, powodzenia jutro!

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

Hasaj, chwile po zrobieniu tematu, zedytowałem i dodałem takie cos " Sam nie grałem perfekcyjnie, ale ileż można << " , wszyscy oprócz Ciebie jakoś to zrozumieli ;)
I nie gram na żadnych " wspomagaczach ", nie grałem, i grać nie będę.

 

Opublikowano

Nic z feederami czy trollami nie zrobisz, musisz sam starać się to ugrać i tyle. Po za tym Twoje statystyki nie są aż ta dobre, żeby twierdzić, że to tylko wina Twojego teammates. Popraw swoją grę. ;)

Opublikowano

Wiem ze nie sa dobre, ale po 3 przegranych pod rzad trace wiare w jakakolwiek wygrana i sie nie staram. ;)

To po co grasz? Ochłoń trochę i wróć następnego dnia lub po paru godzinach. 

Opublikowano

Teraz jest tski czas ze o zwycięstwie lub porażce z reguly decydują feederzy i nawet cslkiem niezlagra w kazdym meczu bedzie miala maly wplyw na oostateczny rezultat bo twoje 5/0 na midzie to nic w porównaniu z podwójnym 0/9 na bocie i tyle ;/ tez tkwie w miejscu dzisiaj, masakra jest

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Teraz jest tski czas ze o zwycięstwie lub porażce z reguly decydują feederzy i nawet cslkiem niezlagra w kazdym meczu bedzie miala maly wplyw na oostateczny rezultat bo twoje 5/0 na midzie to nic w porównaniu z podwójnym 0/9 na bocie i tyle ;/ tez tkwie w miejscu dzisiaj, masakra jest

 

Tak, jakoś incarnation jak grał z rekklesem to do jakiegoś tam poziomu (diamentu 1 chyba, albo coś koło tego) doszli z full win ratio.

 

Z rankedami to wolałem poczekać sobie do 2 w nocy, kiedy to "sorry i'm drunk'' pójdą spać, wiadomo święta.

 

 

903251419561105803837.jpg

 

 

Tak od razu wyjaśnię, że fizzem to miałem 2 afków :)

Opublikowano

Sorry im drunk, haha, ostatnio miałem takiego typa który grał Riven na topie, przegrał linie ale w tf'ach cos tam robił, i co chwile pisał na czacie " 500 ms "

Opublikowano

Polecam grać na jungli, midzie. I widzieć np. ja kiedyś se grałem Darius miał 0/5 zgankowałem mu pare razy i gra stała się izi jak j*****e

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...