Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy da się wymienić zasilacz w komputerze biurowym?


polop0123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.da się wymienić zasilacz w komputerze biurowym? taki desktop? jak tak to są jakieś specjalne czy to obojętnie jaki? kupie.

2.czy przy zasilaczu 240w uciągnie mi  tą karte? http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-750-1gb-ddr5-128-bit-hdmi-dvi-vga-zt-70702-10m-639359/?gclid=Cj0KEQiAiO-kBRCNxtaJp4-En6sBEiQAnkvW3wthjWgwENd40YqKmAevQ46RbfaKB-nfmhPlYgaI64YaAqlT8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

Opublikowano

z czym by uciągną, badziewnym i niskiej jakości zestawem nastawionym na aplikacje biurowe ?

 

pewnie liczy że kupi gotowy zestaw za 100 zł ,  max 200 zł których nie brak na allegro czy gdziekolwiek nawet nowych i nie używanyc ( ze spraedaży zapasów magazynowych z przed 4-5 lat ) , wymieni zasilacz ( jeśli w ogóle da radę )  i zamontuje kartę za pięć stów prawie i wydajnościowo osiągnie to samo co komp za kilka tysięcy

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nie , można go  sobie do w cztery literki wcisnąć a nie do tej obudowy 

 

nie ma wyższych niż 300 W do tego typu obudowy , co najwyżej zasilacz będzie poza obudową

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nie , można go  sobie do w cztery literki wcisnąć a nie do tej obudowy 

 

nie ma wyższych niż 300 W do tego typu obudowy , co najwyżej zasilacz będzie poza obudową

okej  jak będe miał intel core i3-4150 i karte gtx 750 to wystarczy mi zasilacz 240w? na innym forum mi piszą ze ten zestaw pociągnie max 150w więc mi starczy

a zasilacz poza obudową możę być? bo podobno bedzie mi zle chłodziło procesor jak będzie poza obudową?

Opublikowano

co ma chłodzenie zasilacza do procesora ?  zasilacz się i tak grzeje, jak go nie ma to mniejsza temperatura w pudle. zresztą nie problem zamontować wentylator dodatkowy jak tak strasznie chcesz mieć obieg powietrza

 

czy będzie pasował dowiesz się, część modeli ma zasilacze energooszczędne i na nim padnie od razu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...