Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie mody dać na serwer i jaki rodzaj serwera ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam ważne pytania jakie mody dodać na serwer i jakiego typu ma on być?

Można napisać co ma być jeszcze takiego na tym serwerze.

Ja myślę nad mega trudnym dropem (0.1% na żelazo 0.005 na diament itp.)

 

PISZCIE !!!

Opublikowano

Myślę że możesz zrobić adventure-tech.

Przydały by się mody takie jak tconstruct, mekanism, enviromine, bop i jakieś dungeony.

Proponuje zrobić rozgrywkę roleplay/rpg z np. hqm quest.

Pozdrawiam, Maciej.

Pomogłem? Strzel lajkeła!

Opublikowano

Nikt nie zagra na serwerze z modami z tak masakrycznym dropem bo przy tak niskim wypadaniu surowców nie będzie możliwości wszystkiego zautomatyzować.

Dodaj ic2, bc, minefactoryreload.

Opublikowano

Nikt nie zagra na serwerze z modami z tak masakrycznym dropem bo przy tak niskim wypadaniu surowców nie będzie możliwości wszystkiego zautomatyzować.

Dodaj ic2, bc, minefactoryreload.

Czyli ma być bez tego dropu ?

Opublikowano

Czyli ma być bez tego dropu ?

 

Rób jak chcesz to twój serwer. Jednak wydaje mi się, że na serwer z modami nie warto dawać dropu ze stona bo to rujnuje potencjał nie których maszyn. Tak samo jeżeli masz zamiar dodać modyfikacje mekanism to przydałoby się utrudnić craftingi bo jest ona stosunkowo tania i bardzo ułatwia rozgrywkę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...