Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mój znajomy ma problem z zalogowaniem się do Emulatora InfectionMMO


Asto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mój znajomy ma problem , ponieważ pobrał full clienta infectionmmo tak jak ja i mi wszystko działa a jak on odpala launcher i się loguje to ma taki błąd

 

HackShield Start Error. Folder HShield is missing from your computer(Error Code = 516).

 

Tutaj zdjęcie.

http://scr.hu/227g/tevyq

 

Proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczny. Jak to naprawić?

Opublikowano

Witam , mój znajomy ma problem , ponieważ pobrał full clienta infectionmmo tak jak ja i mi wszystko działa a jak on odpala launcher i się loguje to ma taki błąd

 

HackShield Start Error. Folder HShield is missing from your computer(Error Code = 516).

 

Tutaj zdjęcie.

http://scr.hu/227g/tevyq

 

Proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczny. Jak to naprawić?

Wyślij mu swój folder hShield

­

Opublikowano

Wysłałem i to samo ma.

 

Zauważyłem że ten błąd występuje też w grach mapplestore i innymi emulatorami [ nie którym ]

Opublikowano

Wysłałem i to samo ma.

 

Zauważyłem że ten błąd występuje też w grach mapplestore i innymi emulatorami [ nie którym ]

Mam pytanie ile osób tam gra ? 

 

 

 

Do tematu niech spróbuje pobrać na nowo EMU 

Opublikowano

Wysłałem i to samo ma.

 

Zauważyłem że ten błąd występuje też w grach mapplestore i innymi emulatorami [ nie którym ]

Ja tak miałem i wystarczyło zamienić folder.Pisz PW mogę wysłać pliki.

­

Opublikowano

Enson wbijesz na ts3? to pogadamy i udostępni ci obraz itp na skype albo coś jest to ważne.

 

Adres ip ts3 to ts3.altis-life.pl Pisz do Szerlat na kanale vipowskim

Opublikowano

Wiem bo robią strone teraz naprawiają .. Ale normalnie działa bo ja mogę grać , a znajomy ma ten błąd.

Opublikowano

 

 



a Ile gra tam osób ???

Offtopic;Około 30

 

 



Witam , mój znajomy ma problem , ponieważ pobrał full clienta infectionmmo tak jak ja i mi wszystko działa a jak on odpala launcher i się loguje to ma taki błąd

HackShield Start Error. Folder HShield is missing from your computer(Error Code = 516).

Tutaj zdjęcie.
http://scr.hu/227g/tevyq

Proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczny. Jak to naprawić?

Niech wejdzie w folder hackshield i wybierze uptade.

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...