Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własne wiadomości przy wchodzeniu na serwer


kepo0092

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#0 Własna wiadomość

Chcesz by przy wchodzeniu i wychodzeniu z serwera nie pisało nick join/left the game

W tym poradniu zobaczysz jak ustawić własną wiadomość bez zbędnych pluginów

#1 Plugin essentials

wchodzimy w /plugins/Essentials/config.yml

a dokładnie szukamy w configu linijki

custom-join-message: "none"

custom-quit-message: "none"

są to linijki 400 i 404

domyślnie jest "none" czyli  join/left the game

#2 Modyfikacja

w miejsce "none" możemy napisać co chcemy, ale gdy chcemy, żeby był widziany nick to musimy wpisać {PLAYER}

custom-join-message: "" 

Ja pomiędzy "" napisze [+] {PLAYER} 

custom-join-message: "[+] {PLAYER}"

A na czacie serwera będzie pisało

[+] nick   to u mnie oznacza, że ktoś wbił na serwer

custom-quit-message: "none"

a przy wychodzeniu napiszemy podobnie

pomiędzy "" napisze [-] {PLAYER}

custom-quit-message: "[-] {PLAYER}"

Na czacie to wygląda

[-] nick   czyli, że ktoś opuścił serwa

także możecie wstawić jakiś kolorek.

#3 Wygląd

W moim konfigu to wygląda tak
custom-join-message: "&9&l[&6&l+&9&l] &2&l{PLAYER}"

custom-quit-message: "&9&l[&6&l-&9&l] &2&l{PLAYER}"

post-1000588-0-90092900-1419514398_thumb.png

 

Mam nadzieje, że pomogłem tym, którzy pobierają zbędne pluginy na taką wiadomość.

U mnie 100% działa.

1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...