Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Misja na WZ-111 - Czołgi do fragów


Leopard74

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewien problem, a mianowicie robię misję na WZ-111 uzbierałem już 1 050 000 DMG (wszystkie nacje). Problemem jest jednak mój styl gry, a mianowicie gram tak że zbieram DMG ale nie dobijam. Poszukuje czołgów do podkradania fragów najlepiej VI-VII tier. Nie potrafię grać TD ale mam wszystkie czołgi średnie X tieru dostępne w grze. Dodatkowo Linia ciężkich Niemieckich. Tak wygląda moja sytuacja z fragami:

Niemcy: 64/150 (Pz.IV s, Leopard 1, E50M, E100, JgTiger 8.8Lowe, Panther 8,8)

U.S.A: 32/150 (T34, T26E4, M26, M48)

Chiny: 92/150 (Type59, T-34-3, T-34-2, 121, 112, Type62)

ZSRR: 87/150 (Ob.140, T-62A, IS-6)

UK: 150/150 (Misje robiłem Togiem i FV4202)

Francja: 85/150 (B-C25t, FCM50t)

Japonia: 17/150 (STB-1)

 

Jak widzicie brakuje mi ponad 500 fragów. W nawiasach wypisałem czołgi które posiadam. Proszę o pomoc czym grać najlepiej tier 6-7 bo mam problemy z kredytami. Muszę wykonać misję przed 2015

Opublikowano

Niemcy: polecam odkupić vk36.01h

USA: nwm

Chiny: t59

ZSRR: is 6(idą fragi i hajsik)

Francja: batem (świetny jest amx 50 100)

Japonia:stb 1

Opublikowano

STB-1 kompletnie nie potrafię zbierać fragów, tak samo Ob.140 DMG zrobione mam już wszędzie. M48 też fragi idą jak krew z nosa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...